Na oficjalnej premierze filmu The End pojawiło się mnóstwo rodzimych gwiazd. Wśród nich Katarzyna Figura, która wciela się w jedną z postaci. Warto jednak zaznaczyć, że aktorka nie była sama na czerwonym dywanie. Uwadze fotoreporterów / fotoreporterek, a także zaproszonych na wydarzenie osób nie umknął fakt, że na czerwonym dywanie towarzyszyła jej starsza córka. Jak wygląda Koko Claire Figura-Schoenhals i co o niej wiemy? 

Katarzyna Figura zabrała córkę na premierę filmu „The End”

Katarzyna Figura niechętnie porusza w mediach tematy związane z jej życiem prywatnym. Poza tym rzadko pokazuje swoje córki – Koko i Kaszmir. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. Gwiazda pojawiła się wczoraj (18 sierpnia) na premierze filmu The End w towarzystwie starszej z nich. Koko Figura-Schoenhals, która już niebawem będzie świętować 19. urodziny, wybrała na tę okazję set – marynarkę plus mini spódniczkę oraz buty na płaskim obcasie. Kręcone włosy pozostawiła natomiast rozpuszczone. Jest podobna do mamy? Sprawdźcie! Zdjęcia z czerwonego dywanu, na których Katarzyna Figura pozuje w towarzystwie starszej córki oraz Pauliny Gałązki, czyli koleżanki z planu, możecie zobaczyć w naszej galerii – na górze strony

Katarzyna Figura pokazała córkę! Co wiemy o Koko Figurze-Schoenhals?

Co wiemy o Koko Figurze-Schoenhals? Starsza córka Katarzyny Figury i Kaia Schoenhalsa urodziła się 24 października 2002 roku w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w Nowym Jorku. Od lat mieszka jednak w Polsce. W tym roku Koko Figura-Schoenhals zdawała maturę. Przysłowiową chwilę później rodzime tabloidy poinformowały, że nastolatka chciałaby studiować w USA, ale informacje na ten temat nie zostały potwierdzone przez główną zainteresowaną całą sprawę, jak również przez Katarzynę Figurę. Co więcej, niektórzy fani oraz fanki zastanawiają się, czy fakt, że Koko pojawiła się na premierze filmu The End oznacza, że chciałaby związać swoją zawodową przyszłość z show-biznesem. To pytanie (przynajmniej na razie) także pozostaje bez odpowiedzi. Być może 18-latka chciała po prostu wesprzeć swoją mamą i cieszyć się jej sukcesem?