Kolejna polska gwiazda została mamą! Tym razem to Katarzyna Smolińska, która popularność zyskała dzięki pierwszej edycji programu „Top Model”. W ciągu ostatnich dziesięciu lat udało jej się zrobić karierę zarówno w modelingu, jak i w show-biznesie. We wrześniu celebrytka poinformowała swoich obserwatorów i obserwatorki, że jest w ciąży. Wrzuciła zdjęcie z brzuszkiem z Toskanii. Była wtedy w 15. tygodniu.

Od tamtego czasu w jej mediach społecznościowych regularnie pojawiały się zdjęcia, na których Kasia eksponowała swój powiększający się brzuch. Teraz ogłosiła, że jej maleństwo jest już na świecie! Zobaczcie.

Katarzyna Smolińska urodziła swoje pierwsze dziecko

W walentynki na Instastory Smolińskiej pojawiło się zdjęcie ze szpitala. Przedstawia ono maleńką rączkę dziecka. Kasia urodziła chłopca. Na opasce widzimy, że urodził się on 12 lutego o 22:25. Na wspomnianym Instastory modelka oznaczyła Karola Borkowskiego, czyli swojego ukochanego i ojca jej dziecka.

Teraz, gdy maluch jest już na świecie, możemy spodziewać się więcej dziecięcego kontentu na Instagramie modelki. A może i nawet zobaczymy twarz chłopca lub poznamy jego imię. Na razie nie mamy więcej informacji na jego temat, jednak najważniejsze jest to, że jest już na świecie i jest zdrowy.

Gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom!

 

Zobacz także: