Choć wzięła udział w pierwszej edycji programu, na pewno doskonale ją pamiętacie. Gwiazda „Top Model” – Kasia Smolińska – wyróżniała się długimi włosami w kolorze blond, niebieskimi oczami i dość dużą pewnością siebie. Wszystko to sprawiło, że choć nie wygrała programu, po jego zakończeniu kontynuowała karierę modelki, regularnie pojawiając się na wybiegach u polskich projektantów. Niedługo jednak będzie miała okazję sprawdzić się zupełnie w nowej roli, bo niebawem zostanie mamą. Kasia Smolińska, a właściwie już Kasia Borkowska, bo po ślubie przyjęła nazwisko męża, o tym że jest w ciąży poinformowała na swoim Instagramie. To właśnie tam opublikowała galerię zdjęć z delikatnie zaokrąglonym brzuszkiem. Fotografie powstały podczas wakacji w Toskanii, a modelka jest na nich ubrana jedynie w bikini. Dzięki czemu możemy zauważyć, że rzeczywiście coś jest na rzeczy.

Kasia Smolińska jest w ciąży! Gwiazda „Top Model” pokazała zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem

„Pierwsze zdjęcie we dwójkę pod słońcem Toskanii” – napisała pod fotką, a właściwie dwiema, które zostały zrobione podczas wakacji we Włoszech. I choć nie napisała o wiele więcej, dzięki kilku hasztagom, zdradziła trochę więcej informacji. Wiemy na przykład, że modelka urodzi chłopca, a także to, że jest w czwartym miesiącu ciąży (a dokładnie w 15 tygodniu). Jak wygląda w błogosławionym stanie? Najlepiej zobaczcie sami i same.

Pod postem, w którym Kasia Smolińska z „Top Model” informuje, że jest w ciąży, posypały się gratulacje. Między innymi od jej znanych znajomych: Maffashion, Jakoba Kosela czy Mai Bohosiewicz. Zdjęcia zdążyło polubić ponad 2,4 tysiąca osób. I liczba ta stale rośnie.

Co dziś robi Kasia Smolińska (Borkowska)?

Nic dziwnego, Kasię Borkowską (Smolińską) na Instagramie obserwuje ponad 18 tysięcy fanów, mimo że 29-latka zakończyła już swoją przygodę z modelingiem. Dziś, poza tym, że wciąż jest influencerką, o czym świadczy liczba obserwatorów, Katarzyna Borkowska prowadzi biuro nieruchomości, jest też absolwentką prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Szczęśliwą żoną jest od 2017 roku, a już za 5 miesięcy zostanie także matką. Czego serdecznie jej gratulujemy.