Katarzyna Warnke została mamą! Jak donosi serwis Pudelek.pl, 42-letnia aktorka oraz jej mąż Piotr Stramowski przywitali dzisiaj na świecie swoje pierwsze dziecko. Według paparazzi Warnke urodziła w jednym z podwarszawskich szpitali. Jakiej płci jest maleństwo? Tego jeszcze nie wiadomo, gdyż sami zainteresowani nie podzielili się oficjalnie wiadomością o narodzinach potomka. 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to jedna z najgorętszych par rodzimego show-biznesu. Aktorka i młodszy od niej o 11 lat aktor, znani m.in. z filmów Patryka Vegi, czyli Pitbull. Nowe porządki i Kobiety mafii, poznali się na planie obrazu W spirali w reżyserii Konrada Aksinowicza z 2015 roku. Grali tam przechodzącą parę kryzys, ale losy ich bohaterów nie przeszkodziły Warnke i Stramowskiemu w zbliżeniu się do siebie.

Pod koniec lipca 2017 w tajemnicy przed mediami aktorzy stanęli na ślubnym kobiercu. Informację o ciąży aktorki również bardzo długo udało im się utrzymywać w tajemnicy. O tym, że zostaną rodzicami pochwalili się za to w dość oryginalny sposób - Warnke pojawiła się w zaawansowanej ciąży u boku męża na wybiegu podczas pokazu marki MMC Studio. Myślicie, że w zaprezentowanie światu maleństwa odbędzie się w równie spektakularnym wydaniu?

Zobacz także: Joanna Krupa zdradziła płeć dziecka! Modelka zrobiła to w spektakularny sposób