Festiwal Filmowy w Cannes już za nami, ale wspomnieniami jesteśmy jeszcze we francuskim kurorcie. Podobnie jest z Kate Beckinsale, która sięgnęła pamięcią aż 30 lat wstecz i zdecydowała się opowiedzieć o jej modowej wpadce, do której doszło właśnie podczas tego prestiżowego wydarzenia. Od „katastrofy” uchronił ją Keanu Reveves. Zobaczcie o co chodzi!

Keanu Reeves uratował stylizację Kate Beckinsale podczas Festiwalu Filmowego w Cannes

49-latka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorkami i obserwatorami śmieszną historią z czerwonego dywanu. Na Instagramie napisała obszerny post, w którym zdradziła to, o czym (prawie) nikt nie wiedział.

Moja mama znalazła jedno ze zdjęć z Cannes, ale niestety nie jest w pełnej długości, więc nie widzicie moich Martensów – zaczęła aktorka. – Fun fact: Kupiłam to body w sklepie ze skarpetkami na lotnisku. Kiedy wsiadłam do samochodu i jechałam na festiwal razem z Denzelem i Paulettą Washington wszystkie zatrzaski w kroku otworzyły się i body podwinęło się. Uważałam, że nieeleganckim byłoby grzebanie w swoim kroczu, ponieważ wszyscy jechaliśmy razem, więc spanikowałam w tajemnicy. Wyszłam na największy czerwony dywan w swoim życiu i szepnęłam Keanu’owi i Robertowi Seanowi Leonardowi, co się stało. Na tym zdjęciu ja trzymam przednią część body, a oni tylną. Absolutne legendy. Możliwe, że oni nie do końca rozumieli nawet co się działo i nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z body. Jednak obaj od razu zdecydowali mi się pomóc i uratować moją stylizację bez zadawania pytań – opowiedziała Kate na Instagramie oraz dodała hashtag #cannes1993.

I faktycznie na zdjęciu, które udostępniła gwiazda widać ją stojącą pomiędzy dwoma wspomnianymi aktorami, którzy swoje ręce trzymają za nią! Beckinsale trzyma swoje body z przodu. Trzeba przyznać, że wyszło im to naprawdę z gracją. Warto też zwrócić uwagę na twarze tej trójki, którzy udają, że absolutnie nic złego się nie dzieje. Uwielbiamy tę historię!

Kate Beckinsale na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes

W tym roku aktorka również pojawiła się na filmowym wydarzeniu. I trzeba przyznać, że wyglądała wspaniale. Tym razem obyło się bez wpadek. 49-latka postawiła na zniewalającą kreację złożoną z dwóch części – jednej przezroczystej wysadzanej kamieniami i drugiej wiązanej w talii. Włosy Kate miała spięte w wysoki kucyk, a jeśli chodzi o makijaż, to postawiła na naturalność. Prezentowała się cudownie. Zobaczcie same i sami.