Kate Hudson umieściła na swoim Instagramie film, na którym widać, jak płynie w rejs po krystalicznie czystej wodzie na Hawajach. Pod wodą widać goniące łódź delfiny, a na pokładzie szykuje się właśnie obiad - grillowany kurczak i steki z tuńczyka. Goście Kate Hudson to jej mama Goldie Hawn oraz aktorka Amy Schumer. Aktorka znana m.in. z filmu "Wykolejona" oraz z roli w współprodukowanego przez siebie serialu "Inside Amy Schumer", emitowanego na Comedy Central od 2013 roku. Kate Hudson również kojarzona jest przede wszystkim z rolami komediowymi, m.in. w wyświetlanym wciąż w kinach "Dniu Matki" oraz będącym już klasykiem "Jak stracić chłopaka w 10 dni". 

Czy wspólne wakacje mogą oznaczać zawodową współpracę aktorek? Tak, ale nie tych, o których myślicie. Kate Hudson szykuje się do promocji dwóch nowych filmów - "Deepwater Horizon", dramatu o wybuchu na platformie wiertniczej, który doprowadza do największego wycieku ropy w historii USA oraz biograficznego obrazu "Richard Pryor: Is It Something I Said?", w którym zagra także m.in. Eddie Murphy i Oprah Winfrey. Nad projektem z Amy Schumer pracuje natomiast jej mama - Goldie Hawn.

Aktorki szykują komedię, do której scenariusz współtworzyła właśnie Amy Schumer, natomiast jedną z ról zagra Goldie Hawn. Nie jest znany zarys fabuły ani pełna lista obsady, ale wiadomo już, że oficjalna premiera przewidziana jest na 11 maja 2017 roku. Poza Schumer i Hawn w filmie pojawi się też Christopher Meloni ("Człowiek ze stali") i Wanda Sykes ("Sposób na teściową", "Evan Wszechmogący"). 

Czekamy na efekty i zazdrościmy wakacji!