Kiedy w 2014 roku okazało się, że po trzech latach narzeczeństwa Kate Hudson i wokalista zespołu Muse Matt Bellamy rozstali się, aktorkę wielokrotnie łączono ze znanymi kolegami po fachu. Amerykańska prasa nieustannie donosiła o jej kolejnych romansach, a wśród potencjalnych partnerów córki Goldie Hawn znalazł się nawet Brad Pitt! Jednak w maju 2017 roku 38-latka rozwiała wszelkie wątpliwości pojawiając się na czerwonym dywanie ze swoim nowym partnerem. Kilka miesięcy później (dokładnie w grudniu) raz jeszcze przypomniała wszystkim, że jest w nim szaleńczo zakochana i na swoim Instagramie przedstawiła światu historię tej miłości.

Jej wybrankiem jest muzyk Danny Fujikawa i już wtedy okazało się, że wcale nie jest to... świeża sprawa, ponieważ gwiazda związana jest z nim od roku. Wspólne zdjęcie opublikowała w rocznicę pierwszej randki, w którą niespodziewanie przerodziło się wspólne wyjście w góry. Niespodziewanie i nieplanowanie, bo Kate zna Danny'ego od... 15 lat! Poznali się, gdy ona miała 23 lata i była w pierwszej ciąży. Nie bez znaczenia jednak jest tutaj fakt, że jej najlepszymi przyjaciółkami są jego przyrodnie siostry.

Jeremy Meeks, czyli najprzystojniejszy więzień świata, zostanie ojcem! >>>

Wierzymy więc, że każda historia miłosna może mieć szczęśliwe zakończenie, tak jak w przypadku tej dwójki. Okazuje się, że 10 lat mijania się w uczuciach przyniosło im samą radość. Jak wielką możecie zobaczyć na opublikowanym dziś przez gwiazdę wideo, w którym dzieli się ze swoją rodziną i fanami cudowną nowiną (do obejrzenia poniżej). Aktorka po raz trzeci zostanie mamą! Kate Hudson jest w ciąży i zdradziła, że spodziewa się dziewczynki. Z pierwszego małżeństwa z Chrisem Robinsonem ma 14-letniego syna Rydera, natomiast Matt Bellamy jest ojcem jej 6-letniego syna Binghama.

Okrzyki radości na nagraniu tylko potwierdzają, jak bardzo czekała na kolejne maleństwo. Przy okazji przyznała jednak, że jej tymczasowa nieobecność i mniejsza aktywność w social mediach spowodowane były tym, że nie najlepiej znosiła pierwszy trymestr, a poranne mdłości i kiepskie samopoczucie okazały się wyjątkowo dokuczliwe. Trzymamy więc kciuki za pomyślny przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie!

Zobacz także: Blake Lively po ciąży schudła 28 kg w 14 miesięcy i zdradza, jak jej się to udało >>>

 

SURPRISE!!! If you’ve wondered why I’ve been so absent on my social channels it’s because I have never been more sick! It was the most sick first trimester of all my children. Boomerangs have made me nauseous, Superzoom is an easy way to have my head in the toilet, food instagrams make me queezy and thinking too much about insta stories made me even more exhausted than I already had been. If you’ve seen me out and about smiling and pretending like everything is amazing...I was lying! BUT! I have broken through on the other end of that and rediscovering the joys of insta/snap. We have been trying to keep this pregnancy under the radar for as long as possible but I’m a poppin now! And it’s too darn challenging to hide, and frankly hiding is more exhausting then just coming out with it! My kids, Danny, myself and the entire family are crazy excited! A little girl on the way

Post udostępniony przez Kate Hudson (@katehudson) Kwi 6, 2018 o 10:15 PDT