Kate Hudson przez 7 lat była żoną amerykańskiego muzyka Chrisa Robinsona, z którym ma syna Rydera. Następnie była narzeczoną Matta Bellamy, wokalisty zespołu Muse. Owocem ich związku jest synek Bingham Hawn. Odkąd ona i Matt zerwali zaręczyny i rozstali się, aktorkę łączono m.in. z Bradem Pittem. Plotki na temat tego, że bardzo się do siebie zbliżyli pojawiały się co jakiś czas od momentu ogłoszenia, że on i Angelina Jolie planują rozwód. Brad i Hudson znają się od wielu lat i prywatnie są dobrymi znajomymi, jednak okazuje się, że nie łączy ich nic więcej.

Skąd ta pewność? 38-letnia Kate związała się ze swoim wieloletnim przyjacielem, Danny'm Fujikawaw. Wiadomością o tym, że jest w szczęśliwym związku, podzieliła się na Instagramie. Wrzuciła urocze zdjęcie ze swoim nowym chłopakiem i dodała wzruszający opis, w którym m.in. opisała ich pierwszą randkę:

Pierwszy raz poznałam Danny'ego, kiedy miała 23 lata i byłam w ciąży z Ryderem. Jego siostry są moimi najlepszymi przyjaciółkami, więc obracaliśmy się w tym samym kręgu od ponad dekady! Rok temu Danny zabrał mnie na wspinaczkę i to, co uważałam bardziej za rodzinną wycieczkę szybko przerodziło się w pierwszą randkę. Na tej pierwszej randce nie poczyniono żadnych ruchów. Właściwie upłynęło kilka miesięcy, zanim Danny wykonał pierwszy ruch. Pocałunek na moście był przyjemny, ale ten rok później był o wiele słodszy. Po 15 latach znajomości udało nam się otworzyć przed sobą serca i to jest naprawdę niesamowite. Szczęśliwej rocznicy pierwszej randki kochanie

Kate Hudson ogoliła głowę! >>>

Zobaczcie wspólne zdjęcia Kate Hudson i Danny'ego Fujikawawa galerii.