Kilka miesięcy temu Katy Perry poinformowała, że wkrótce zostanie mamą po raz pierwszy. Gwiazda potwierdziła plotki w nietypowy sposób - pokazała ciążowy brzuszek w teledysku do piosenki Never Worn White. Od tamtej pory Katy Perry i Orlando Bloom regularnie dzielą się z fanami kolejnymi faktami związanymi z ciążą wokalistki oraz z ich pierwszym - wspólnym potomkiem. W kwietniu 2020 roku gwiazdorska para zdradziła płeć dziecka. Okazuje się, że Katy Perry urodzi dziewczynkę. Poród ma się odbyć dopiero za kilka tygodni. Ale jak podają zagraniczne media, wokalistka i aktor wybrali już matkę chrzestną dla swojej córeczki. Zostanie nią gwiazda serialu Przyjaciele i jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie. Domyślacie się o kogo chodzi?

Katy Perry i Orlando Bloom wybrali matkę chrzestną dla swojej córeczki

Wiemy, kto zostanie matką chrzestną córeczki Katy Perry i Orlando Blooma, która ma przyjść na świat już za kilka tygodni. Wokalistka oraz aktor poprosili o objęcie tej funkcji jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie, a mianowicie... Jennifer Aniston. Skąd taka decyzja? Według portalu The Mirror, gwiazda serialu Przyjaciele bardzo wspierała Katy Perry i Orlando Blooma w ciągu ostatnich miesięcy. Przyszli rodzice zawsze mogli na nią liczyć. W związku z tym wybór matki chrzestnej był dla wokalistki oraz aktora niemal oczywisty. Zagraniczne media podają, że decyzja Katy Perry i Orlando Blooma nie tylko bardzo ucieszyła, ale również wzruszyła Jennifer Aniston.

Przypomnijmy, że Jennifer Aniston jest również matką chrzestną Coco Arquette – nastoletniej córki Courteney Cox, która wcieliła się w rolę Moniki Geller w serialu Przyjaciele.

Katy Perry za kilka tygodni zostanie mamą po raz pierwszy. Natomiast Orlando Bloom ma już jednego syna. Flynn Christopher Bloom, bo tak brzmi pełne nazwisko chłopca, to owoc związku aktora ze światowej sławy modelką  Mirandą Kerr. Pierwsze dziecko Orlando Blooma przyszło na świat w styczniu 2011 roku.

Gwiazdy, które zostaną rodzicami w 2020 roku. Wśród nich Sophie Turner i Joe Jonas oraz Gigi Hadid i Zayn Malik >>>