Katy Perry i Orlando Bloom byli przez chwilę jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Aktor i wokalistka zaczęli spotykać się dwa lata temu, ale już w marcu 2017 roku podjęli decyzję o rozstaniu. Powodem miała być postawa aktora, który w przeciwieństwie do wokalistki, nie traktował ich relacji zbyt poważnie. Wiele wskazuje na to, że Bloom przemyślał jednak swoje postępowanie, bo na początku lutego pojawiły się doniesienia, że ta dwójka znowu jest razem!

ZOBACZ TAKŻE: Emma Watson ma nowego chłopaka!

Zaczęło się od tego, że podobno "przypadkiem" spotkali się na Malediwach. To właśnie tam miało dojść do pierwszej od rozstania konfrontacji Katy i Orlando. Byli kochankowie mieli okazję spędzić trochę czasu razem i najwyraźniej zatęsknili za starymi dobrymi czasami, kiedy byli w związku. Do tego stopnia, że ostatnio znowu można było spotkać aktora i wokalistkę w duecie, tym razem w Europie, a dokładnie w Pradze. Co więcej, pojawiły się nawet plotki, że Perry i Bloom wzięli tam sekretny ślub! Tego jednak ciężko być pewnym, bo póki co nie mamy żadnego potwierdzenia ze strony samych zainteresowanych. 

Pewne jest natomiast to, że Katy zatęskniła za widokiem swojego byłego (obecnego?) chłopaka do tego stopnia, że kilka dni temu Katy przyłapano w bluzie z printem w postaci twarzy Blooma. Swoją drogą tej samej, w której aktor pojawił się wcześniej na swojej imprezie urodzinowej. Przypadek?