Chiński gigant odzieżowy Global Brands Group (Calvin Klein, Cole Haan, Michael Kors, Guess, Coach, Nautica, Tommy Hilfiger, Nine West, Under Armour) oficjalnie poinformował o współpracy z amerykańską piosenkarką Katy Perry. Wspólnie stworzą pierwszą, autorską kolekcję butów artystki. 

"To było dla mnie bardzo kreatywne wyzwanie. Pierwsza kolekcja obuwia sygnowana moim nazwiskiem to naturalny krok w mojej karierze. Po latach poszukiwań odpowiedniego partnera, w końcu udało mi się znaleźć tego odpowiedniego dla mojej debiutanckiej kolekcji. Global Brands Group jest najbardziej otwarty na moje artystyczne pomysły. Doskonale rozumieją moją wizję, oko do detali, a co najważniejsze posiadają międzynarodowy zasięg i środki, które pomogą wdrożyć moje pomysły w życie" - współpracę z Global Brands Group komentuje Katy Perry. 

Kolekcja butów sygnowanych nazwiskiem Katy Perry trafi do sprzedaży 16 lutego 2017 roku i w pełni oddawać będzie charakter artystki. Spodziewajcie się zatem seksownej, uwodzicielskiej i przerysowanej linii sandałów, tenisówek i szpilek. Ceny wahać się będą od 59$ do 299$.