W obecnym czasie takie wiadomości cieszą jeszcze bardziej niż zwykle! Amerykańskie media donoszą, że Keanu Reeves oświadczył się swojej partnerce, Alexandrze Grant. Magazyn „Ok” donosi, że para zaręczyła się i wkrótce planuje stanąć na ślubnym kobiercu. Ze względu na pandemię koronawirusa i dlatego, że Keanu bardzo chroni swoją prywatność, ceremonia zaślubin ma odbyć się w gronie najbliższych przyjaciół, a przyjęcie weselne para młoda zorganizuje w ogrodzie aktora. Spekulacje na temat ślubu Keanu i Alexandry krążą odkąd przestali ukrywać się ze swoim uczuciem w zeszłym roku i pojawili oficjalnie jako para na gali LACMA Art + Film Gala w Los Angeles. Wówczas Reeves przedstawił światu swoją partnerkę, która uleczyła jego złamane serce po tragedii, jaka spotkała go kilkanaście lat temu. Kim jest Alexandra Grant, narzeczona Keanu? Sprawdźcie poniżej.

Keanu Reeves i Alexandra Grant zaręczyli się!

Nie wiadomo dokładnie, od kiedy Keanu Reeves i Alexandra Grant są w związku, ale prawdopodobnie kilka lat. Przez ten czas utrzymywali swoją relację w tajemnicy. Aktor bardzo rzadko udziela wywiadów i nie wypowiada się na osobiste tematy. 55-latek był mężem Jennifer Syme, która zginęła w wypadku samochodowym w 2001 roku. Dwa lata wcześniej ich córeczka urodziła się martwa. Aktor bardzo przeżył te tragedie, wpadł w depresję i wycofał się nie tylko z życia publicznego, ale również towarzyskiego. Bliskie osoby z jego otoczenia potwierdzają, że Alexandra uleczyła jego złamane serce i wniosła miłość oraz radość do jego życia. Nie wiemy również, kiedy Keanu oświadczył się swojej partnerce, ale jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych mediów, ich kameralny ślub odbędzie się już niedługo!

Winona Ryder i Keanu Reeves w nowej komedii romantycznej! Zobaczcie zwiastun >>>

Keanu Reeves jest wybitnym i utalentowanym aktorem, który zagrał w takich produkcjach jak m.in. „Matrix” (i w sequelach), „Słodki listopad”, „Adwokat diabła” i wielu innych filmach. 55-latek jest uważany za jednego z najlepszych aktorów swojego pokolenia. Z kolei Alexandra Grant jest wszechstronną artystką, która ukończyła malarstwo w San Francisco. Jej prace wystawiano w największych muzeach na świecie. 3 lata temu Keanu i Alexandra założyli razem wydawnictwo X Artists’ Books, ale pracowali razem już wcześniej. W 2011 roku wydali wspólnie książkę „Ode to Happiness”, ironiczny tekst o przezwyciężeniu depresji i życiu po pokonaniu choroby. Prawdopodobnie wspólna praca zbliżyła ich do siebie. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia w galerii powyżej.