Kendall i Kylie Jenner nie przestają nas zaskakiwać! Najpopularniejsze siostry na świecie podjęły właśnie kolejną współpracę w swoim życiu – tym razem z marką Deichmann. W nowej kolekcji niemieckiego brandu znajdziemy stworzone przez Kendall i Kylie torebki oraz plecaki, które z pewnością przypadną do gustu fanom stylu amerykańskich celebrytek.

Travis Scott zdradził Kylie Jenner?! >>>

Kendall i Kylie Jenner dla Deichmann: Co znajdziemy w kolekcji?

Kendall i Kylie Jenner postawiły na najświeższe trendy! W nowej kolekcji Deichmann znajdziecie bowiem metaliczne torby w rozmiarze XXL, utrzymane w podobnej stylistyce plecaki, a także nowoczesne nerki i małe – zapinane w pasie modele. Siostry Jenner zadbały nawet o najdrobniejsze szczegóły. Wisiorki, cekiny oraz kontrastujące ze sobą paski nie tylko dodają tym projektom uroku, ale też podkreślają indywidualny styl całej kolekcji. Całość jest natomiast dość spójna, a to za sprawą dużego – charakterystycznego logo, które zdobi każdy z modeli, zaprojektowanych przez celebrytki. Wśród projektów sióstr Jenner nie zabraknie jednak bardziej klasycznych i eleganckich propozycji.

Kendall i Kylie Jenner dla Deichmann: Jakie są ceny?

Jeżeli chodzi o koszt produktów z kolekcji Kendall i Kylie Jenner, to są one bardzo korzystne. Typowe dla międzynarodowej marki. Oscylują wokół kilkudziesięciu złotych. Ceny poszczególnych modeli znajdziecie w naszej galerii, podobnie jak zdjęcia promujące kampanię, stworzonej przez amerykańskie siostry. 

Jordyn Woods tłumaczy się z romansu z Tristanem Thompsonem, a Khloé Kardashian odpowiada: „Dlaczego kłamiesz?”. Czyli afery ciąg dalszy... >>>