Miesiąc, ba, nawet tydzień bez dramatów w rodzinie Kardashian-Jenner to miesiąc stracony, o czym mieliśmy już okazję wielokrotnie przekonać. A w ciągu ostatnich dni dwukrotnie. Zaledwie tydzień pisaliśmy o zdradzie, jakiej dopuścił się Tristian Thompson, partner i ojciec dziecka Khloé Kardashian. Co więcej, wdał się w romans z bliską przyjaciółką Kylie Jenner, Jordyn Woods. I choć z samego początku próbował zaprzeczyć plotkom, w końcu przyznał się do swoich czynów. A i Jordyn nie miała problemu z tym, żeby potwierdzić doniesienia, gwarantując sobie tym samym dożywotni zakaz wstępu do domu Jennerki, w którym była stałym bywalcem. Zaledwie kilka dni później dowiadujemy się, że podejrzany o zdradę jest tym razem Travis Scott, czyli chłopak Kylie i ojciec małej Stormi Webster. Skąd takie podejrzenia i czy raper przyznaje się do winy?

Jordyn Woods w końcu zabrała głos w sprawie romansu z Tristanem Thompsonem >>>

Travis Scott zdradził Kylie Jenner? 

W czwartek 28 lutego Travis Scott miał zagrać koncert w mieście Buffalo w ramach trasy AstroWorld. Raper jednak w ostatniej chwili, czyli dzień przed odwołał występ (co zdarza mu się bardzo rzadko), a jako przyczynę podał chorobę. Serwis TMZ donosi, że to jednak wcale nie słabsza forma Travisa, a zarzuty Kylie Jenner dotyczące zdrady, jakiej miał się dopuścić, spowodowały, że artysta nie zagrał dla swoich fanów. Muzyk podobno musiał czym prędzej wracać do Los Angeles, by odpierać zarzuty swojej ukochanej. Nie znamy jeszcze szczegółów sytuacji zakrawającej o kolejną dramę, ale śmiemy twierdzić, że Kylie po ostatnich wydarzeniach mogła popaść w lekką paranoję. Mamy więc nadzieję, że skończy się tylko i wyłącznie na urojeniach, a niebawem zobaczymy na Instagramie Jennerki zdjęcie potwierdzające, że mieliśmy rację. 

Travis Scott i Kylie Jenner wezmą ślub? Raper planuje oświadczyć się swojej dziewczynie i wyznaje, że „to ta jedyna” >>>