Czy Kendall Jenner ma nowego chłopaka? Czy jest nim Bad Bunny, czyli jeden z obecnie najbardziej rozchwytywanych muzyków na świecie? I czy oznacza to, że nie ma już cienia szans na ponowne zejście się celebrytki z koszykarzem Kevinem Bookerem? Sprawdzamy, co jest na rzeczy i skąd te wszystkie plotki, które rozgrzały internet do czerwoności!

Kendall Jenner i Bad Bunny są parą? 

DeuxMoi (konta na Instagramie i TikToku oraz podcast – prowadzone przez anonimową osobę – ostatnio jedno z gorętszych źródeł plotek o celebrytach, które najczęściej później okazują się prawdą) twierdzi, że dotarło do relacji naocznego świadka, który miał widzieć, jak Kendall Jenner i Bad Bunny całowali się w jednym z klubów w Los Angeles...

Ta samotna, słynna siostra-modelka całowała się z Bad Bunnym w prywatnym klubie w Los Angeles – podano na @DeuxMoi 16 lutego.

Zaczęto się zastanawiać, czy nie chodzi o Gigi Hadid. Przecież też aktualnie jest singielką i jest słynną siostrą. Jednak w podcaście Deux U padło zaś już konkretnie, że chodzi o Kendall Jenner i sporo osób miało widzieć, jak wymienia czułości z muzykiem. 

fot. Getty Images

Cóż, 27-letnia Kendall jest także singielką i modelką. Po rozstaniach i powrotach ostatecznie zakończyła pod koniec roku 2022 swój związek ze sportowcem Kevinem Bookerem. Jaki jest status związku 28-letniego Bad Bunny'ego? Nie wiemy zbyt wiele na ten temat. Ostatnio łączony był z modelką i projektantką biżuterii Gabrielą Berlingeri. Jednak nie wiadomo, czy są jeszcze razem. W ostatnim poście Gabrieli z Nowego Jorku na zdjęciu obok niej pojawia się wysoki chłopak. Są jednak ustawieni tyłem do obiektywu, nie wiem więc, kto to jest, ale raczej nie Bad Bunny...

Jest jeszcze jeden szczegół. Jakiś czas temu Bad Bunny na Twitterze w swoim bio napisał: Będziesz za mną tęsknić.

Zatem jak najbardziej nie jest wykluczone, że Kendall i Bad Bunny spotykają się. A przynajmniej raz spotkali się w klubie i całowali. Namiętnie. Mamy zdjęć z tego zdarzenia, więc nic nie jest pewne. Mamy zapewnienia świadków, o których informuje DeuxMoi. Według ich doniesień wszystko działo się w klubie Bird Streets w Los Angeles, z którego Kendall i Bad Bunny mieli odjechać razem. Czy to początek gorącego romansu, nowego głośnego związku czy może jednorazowa sytuacja? Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój wydarzeń.

Zobacz także:

Kim jest Bad Bunny, z którym ma randkować według plotek Kendall Jenner

Gdyby ktoś z was nie wiedział, ale na pewno obiło wam się przynajmniej o uszy, bo to najczęściej słuchany na Spotify wykonawca. Ostatnio wraz z Taylor Swift znalazł się na liście „Forbesa” jako jeden z najlepiej opłacanych artystówBad Bunny, czyli tak naprawdę Benito Antonio Martínez Ocasio, to portorykański raper i piosenkarz.

Portorykański raper najbardziej znany z łączenia reggaetonu z latynoskim trapem oczarował miliony na całym świecie. Latał na palmie podczas swojej trasy koncertowej i pojawił się u boku Brada Pitta w „Bullet Train” – napisał o nim „Forbes”. – Jego dochody pochodzą z dwóch tras koncertowych: El Ultimo Tour Del Mundo oraz The World’s Hottest Tour, podczas której grał na największych możliwych stadionach.

fot. Getty Images