Kendall Jenner należy do grona najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie. Ma na swoim koncie liczne pokazy, a także sesje zdjęciowe dla najlepszych marek czy prestiżowych magazynów modowych. Bad Bunny, jako jeden z najpopularniejszych raperów, też nie może narzekać na brak propozycji współpracy ze strony topowych marek. A oto najlepszy tego dowód. Kendall Jenner i Bad Bunny wystąpili razem w kampanii Gucci. Zobaczcie zdjęcia i wideo. 

Kendall Jenner i Bad Bunny w kampanii Gucci 

W ubiegłą sobotę (30 września) światło dzienne ujrzała kampania promująca kolekcję Gucci Savoy, której twarzami została wspomniana para. Do sieci trafiły zdjęcia, a także wideo. Całość została zrealizowana na lotnisku, co stanowi dość oryginalny wybór. Nie był jednak przypadkowy. Kendall Jenner i Bad Bunny wcielili się w podróżującą parę. Pozowali w towarzystwie walizek, toreb, kuferków i innych akcesoriów od luksusowej marki. Wyglądali bardzo stylowo. Jak na prawdziwą it-couple przystało. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GUCCI (@gucci)

Naszym ulubionym zdjęciem z kampanii jest zdecydowanie to, na którym muzyk obejmuje modelkę siedzącą na stosie walizek. Kendall Jenner i Bad Bunny wyglądają, jakby całkiem nieźle bawili się na planie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GUCCI (@gucci)

Warto dodać, że niektóre fotografie sprawiają wrażenie bardzo naturalnych, zrobionych jakby od niechcenia – przypadkowej parze (choć, oczywiście, widać, że była to profesjonalna sesja zdjęciowa). Kardashianka pozuje m.in. z telefonem w dłoni. Z kolei jej chłopak został „przyłapany” na ruchomych schodach.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GUCCI (@gucci)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GUCCI (@gucci)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GUCCI (@gucci)

Kendall Jenner i Bad Bunny - historia związku

Premiera kampanii to dobra okazja do tego, by przypomnieć historię związku Kendall Jenner i Bad Bunny’ego. Pierwszy raz o tej relacji usłyszałyśmy w lutym 2023 roku. Modelka i raper zostali wtedy przyłapani przed jedną z modnych restauracji w Los Angeles. Na początku bardzo dbali o swoją prywatność. Jednak z czasem zaczęli częściej pokazywać się razem publicznie (np. na ostatnim pokazie Gucci). Co więcej, członkini klanu Kardashian-Jenner „zadebiutowała” już na profilu swojego ukochanego na Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że ten związek to coś poważnego.

Lubicie ich jako parę?