Kendall Jenner i Bad Bunny. Tego połączenia zdecydowanie nikt się nie spodziewał, a wygląda na to, że ta dwójka to match idealny. Jednak nie brakuje też kontrowersji wokół ich związku. Poznajcie historię miłości gwiazd i sprawdźcie, dlaczego nie wszystko jest takie idealne, jak się wydaje. 

Kendall Jenner i Bad Bunny – poznanie, pierwsze spotkanie i plotki o związku

Historia zaczyna się 18 lutego 2023 roku. Przynajmniej dla nas. Być może relacja między supermodelką a muzykiem rozpoczęła się dużo wcześniej. Jednak to właśnie w połowie lutego para została przyłapana w Los Angeles. Kendall Jenner i Bad Bunny opuszczali wspólnie jedną z modnych restauracji. Podobno była to podwójna randka z Hailey i Justinem Bieberami. Można łatwo w to uwierzyć, bo Kendall takie randki lubi

Jenner niedawno zaczęła spotykać się z Bad Bunnym – donosiło w tamtym okresie źródło z bliskiego kręgu modelki serwisowi People. – Zostali sobie przedstawieni przez znajomych. Parę tygodni wcześniej on przeprowadził się do LA i kupił tam dom. Kendall go lubi i dobrze się bawi w jego towarzystwie – kontynuowało. – Jest inny od jej poprzednich chłopaków. Bardzo uroczy.

Zapowiadało się więc naprawdę dobrze. Jednak cały czas wszystko było bardzo niepewne, a jedynym potwierdzeniem tej relacji były „osoby z bliskiego otoczenia”, które, jak wiemy, nie zawsze są wiarygodne.

Kendall Jenner i Bad Bunny – kolejne spotkania

Na początku marca 2023 roku para była przyłapywana coraz częściej. Relacja Jennerki i Bunny’ego zdecydowanie się rozwijała. Gwiazdy poznawały się coraz lepiej. Pojawiały się kolejne znaki – randki, wyjścia ze znajomymi, a nawet… pocałunki. Paparazzi przyłapali zakochanych, gdy ci nie szczędzili sobie czułości po jednej z randek. Przytulali się, a następnie pocałowali. Wtedy zdawało się, że ich związek wszedł na wyższy level i uzyskał miano official.

Kendall Jenner i Bad Bunny – muzyk odnosi się do byłego chłopaka Kendall w piosence

Pod koniec wspomnianego marca 2023 byłyśmy i byliśmy świadkami pierwszej zaczepki Bad Bunny’ego skierowanej do Devina Bookera, czyli eks Kendall. Latynos zaśpiewał w piosence Eladio Carrióna „Coco Chanel” następujące słowa:

Nie jestem zły, kochanie to tylko chwyt / Ale słońce w Puerto Rico świeci mocniej niż w Phoenix / Ona o tym wie 

Już tłumaczymy, o co chodzi. Muzyk pochodzi z Puerto Rico, a były Kendall gra w drużynie koszykarskiej o nazwie Phoenix Suns. Chyba wiadomo, co tu jest grane. Dodatkowo Bunny podkreślił swoją wyższość słowami: Ona o tym wie.

W tamtym czasie głos zabrał informator serwisu US Weekly. Sprawy nie są aż tak poważne między Kendall i Bad Bunnym. Spotykają się regularnie i lepiej się poznają, ale uczucia Jenner zaczęły rozwijać się dopiero wtedy, gdy spędzili razem więcej czasu – wyznał.

Zobacz także:

Jednak pod koniec marca para znów została przyłapana na wspólnym wyjściu i nie mogła się od siebie oderwać. Podtrzymujemy zdanie, że wtedy już wszystko między nimi było official.

Kendall Jenner i Bad Bunny – związek kwitnie

W kwietniu gwiazdy wybrały się na wyjątkową i oryginalną konną randkę. W połowie miesiąca zaś odbyła się Coachella, na której co prawda 27-latka i 29-latek nie pojawili się razem, ale modelka została nagrana, gdy tańczy podczas koncertu swojego chłopaka.

On z kolei wrzucił stories, na którym widzimy, jak porusza się melexem po terenie Coachelli a nagle w kadrze pojawiają się długie kosmyki rozwiane przez wiatr. Internet zawyrokował: to włosy Kendall.

26 kwietnia para wybrała się na koncert Tylera the Creatora. Dwa dni później modelka i piosenkarz znów wyszli razem na kolację.

Ich związek staje się coraz bardziej poważny – powiedział informator serwisowi People. Kendall jest szczęśliwa. On jest super chłopakiem – jest nie tylko bardzo uroczy, ale jest też gentlemanem. Kendall lubi jego wychilliowany vibe – dodał.

Kendall Jenner i Bad Bunny – Met Gala

1 maja odbyła się Met Gala. Na słynnych schodach nowojorskiego muzeum pojawiła się zarówno modelka, jak i wokalista. Nie zaliczyli jednak debiutu na czerwonym dywanie w wielkim stylu. Na galę przybyli osobno i ich drogi raczej się nie krzyżowały.

Inaczej było za to podczas after party wydarzenia. Wtedy atmosfera wydawała się luźniejsza, nieco z dala od kamer. Zakochani skorzystali z okazji i już się nie kryli. Czas spędzali razem. Fotoreporterom udało się zrobić zdjęcia parze. Zobaczcie, jak wyglądała.

fot. Gotham / Contributor / Getty Images

Kendall Jenner i Bad Bunny – pierwsze wspólne publiczne wyjście

5 dni temu para pojawiła się wspólnie na meczu Lakersów. Wygląda na to, że obydwoje zdecydowali, że nie ma już sensu ukrywać się przed światem i w końcu pokazali się oficjalnie razem. Siedzieli w pierwszym rzędzie, przez co byli głównym punktem zainteresowania fotoreporterów. Kendall i Bunny żywo dyskutowali i śmiali się. Wyglądali, jakby świetnie czuli się w swoim towarzystwie.

fot. Kevork Djansezian / Stringer / Getty Images

Kendall Jenner i Bad Bunny – kontrowersje wokół ich związku

Przede wszystkim wokalista świeżo rozstał się ze swoją dziewczyną a chwilę potem mówiło się, że jest z Kendall. Jego eks, Carliz De La Cruz pozwała go za wykorzystywanie jej nagrań głosowych do piosenek. Oczywiście bez zgody oraz wpisania jej na listę współautorów. Dziewczyna złożyła pozew w Portoryko, w którym domaga się ponad 40 milionów dolarów od Bad Bunny'ego.

Z oskarżeniami mierzy się również Kendall. Jak wiemy modelka jest właścicielką marki 818, która produkuje tequilę. Jenner została oskarżona o przywłaszczenie kulturowe – mianowicie wykorzystywanie wizerunku meksykańskich farmerek. Dodatkowo w reklamie swojego biznesu ma na sobie stylizację w stylu meksykańskim i latynoskim. Oczywiście z tą kulturą modelka nie ma nic wspólnego.

Dochodzimy teraz do pewnego zgrzytu. Publika zastanawia się, dlaczego Bad Bunny, który bardzo związany jest ze swoją kulturą i broni jej, spotyka się z Kendall, która, według niektórych, ją sobie przywłaszczyła. Ponadto w swojej piosence „El Apagon” śpiewa: Każdy chce teraz być Latynosem, ale brakuje im przypraw. Ludzie mówią, że związek wokalisty z modelką jest totalnym zaprzeczeniem tego, w co Bad Bunny wierzy. A przynajmniej deklaruje. 

Trzeba powiedzieć też, że fani i fanki Bunny’ego zdecydowanie nie są zwolennikami Jennerki. Twierdzą, że jest ona najbardziej komercyjną, typową „amerykańską laską”, która chce ukraść ich kulturę, bo teraz stała się modna i chodzi jej jedynie o zarobki.

Portorykańczycy i Portorykanki mówią również, że „El Apagon”, tak ważna dla nich piosenka, która była wręcz jak hymn, straciła kompletnie swoją wartość, odkąd ich idol spotyka się ze znaną Amerykanką.

Zarzuty są więc dość poważne. A wy co sądzicie? Wpłyną na związek Kendall Jenner i Bad Bunny’ego, który zdaje się iść w jak najlepszą stronę?