Kendall Jenner i Bad Bunny tworzą jeden z najbardziej nieoczywistych związków w show-biznesie. Mimo że nigdy nie przyznali, że się spotykają, fotoreporterzy i paparazzi robią im wiele zdjęć, na których wyraźnie widać, że są razem. W najnowszym wywiadzie do magazynu „Rolling Stone” artysta wypowiedział się na temat relacji z Kendall i wyznał, jak ważna jest dla niego prywatność. Sprawdźcie, co powiedział.

Bad Bunny wypowiada się na temat tego, jak ważna w dzisiejszych czasach jest prywatność

W rozmowie z „Rolling Stone” piosenkarz wspomniał o prywatności i o tym, jak bardzo ją ceni.

Wiem, że zawsze coś wyjdzie. Wiem, że ludzie zawsze coś powiedzą. Oni wiedzą o mnie wszystko, więc co mi zostało do ochrony? Moje życie prywatne – powiedział 29-latek.

Portorykańczyk przyznał również, że żyjemy w takich czasach, w których każdy jest paparazzim.

Jesteśmy teraz w najgorszym momencie dla prywatności innych ludzi. Nie tylko artystów, ale i wszystkich ludzi – zaczął. – Dziś nikt nie szanuje prywatności i życia innych. Ktoś mógłby być na przykład w dziwnych spodniach i od razu jest filmowany. Fani zawsze będą wiedzieć więcej, ale nie skupiam się a tym. Zawsze będę żył na swój sposób – dodał.

Bad Bunny wypowiada się na temat swojego związku z Kendall Jenner

29-latek został także zapytany o jego status i rzekomy związek z Kendall Jenner. Jednak artysta nie był chętny do wylewnych odpowiedzi. Zresztą mogliśmy się tego spodziewać, zwłaszcza po tym, co na temat prywatności powiedział dosłownie chwilę wcześniej.

To jest jedyna odpowiedź. Na końcu, jedyne co mi pozostaje, to moja prywatność – odpowiedział na pytanie o relację z modelką.

Jeśli interesuje was związek jednych z najpopularniejszych gwiazd show-biznesu, to jego kulisy poznacie w artykule poniżej. Zobaczcie, jak to się wszystko zaczęło.