New couple alert! W show-biznesie właśnie narodził się nowy związek. Media zza oceanu donoszą, że Kendall Jenner i Bad Bunny są razem. O ich romansie dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się mniej więcej w połowie lutego, kiedy to zostali przyłapani razem. Ta plotka rozgrzała internet do czerwoności. Jak się teraz okazuje spekulacje były prawdziwe, ponieważ kolejne zdjęcia są dowodem na to, że 27-latka i 28-latek są razem!

It’s official! Kendall Jenner i Bad Bunny są w związku

Portal TMZ opublikował zdjęcia, na których widzimy modelkę i piosenkarza żegnających się namiętnie po randce. Para wybrała się do Sushi Park w West Hollywood razem z młodsza siostrą Kendall, Kylie Jenner.

Po kolacji, gdy celebrytka i wokalista mieli się już rozstać, paparazzi sfotografowali ich czułe pożegnanie. Para przytulała się i nie mogła się od siebie oderwać. Kendall obejmowała swojego ukochanego i miała zarzucone ręce na jego plecach. Na koniec zakochani pocałowali się, co potwierdziło wszystkie plotki, które krążą po internecie od niemal miesiąca! To już oficjalne: Kendall Jenner i Bad Bunny są razem! A na pewno nie są tylko przyjaciółmi.

Po raz pierwszy świat dowiedział się o tej dwójce w połowie lutego. Do mediów trafiła informacja, że całowali się w klubie. Następnie zostali zauważeni, jak opuszczają tę samą restaurację, ale dwoma różnymi wyjściami. Później okazało się, że była to podwójna randka z Hailey i Justinem Bieberami. Teraz w końcu dostaliśmy potwierdzenie w postaci pocałunku. Co sądzicie o tej gorącej parze?

Kendall Jenner – poprzedni związek

Przed Bad Bunnym Kendall spotykała się z Devinem Bookerem. Wszystko zaczęło się w 2020 roku, ale nie zapowiadało się na to, że ich znajomość przerodzi się w coś poważnego. Jednak w walentynki 2021 ogłosili światu, że są oficjalnie razem.

W połowie 2022 roku koszykarz i modelka rozstali się tuż po powrocie z włoskiego ślubu Kourtney Kardashian i Travisa Barkera. Cały czas widywani byli jednak razem. W ostateczności okazało się, że miłość wygrała i zakochani wrócili do siebie.

Niestety nie trwało to zbyt długo, bo tylko 2 miesiące. Jenner i Booker definitywnie rozstali się w październiku zeszłego roku. Powodem miały być napięte grafiki. Fanki i fani liczyli na to, że ich ulubiona para zejdzie się ponownie, jednak wygląda na to, że Kendall ułożyła sobie życie z kimś innym. Z Devinem podobno pozostają jednak przyjaciółmi!

Zobacz także: