Kendall Jenner i Bad Bunny tworzyli jeden z najbardziej nieoczywistych związków w show-biznesie. I choć nigdy oficjalnie się nie ujawnili, to i tak było o nich głośno. Para pojawiła się razem na pokazie Gucci i wystąpiła w kampanii tego domu mody. Mogło wydawać się, że pomiędzy zakochanymi wszystko w porządku, jednak w połowie grudnia do mediów trafiła informacja o rozstaniu modelki i muzyka. Nie zdążył minąć jeszcze nawet miesiąc, a informatorzy przekazali nowe informacje na temat tej dwójki. Kendall i Bad Bunny wyjechali na wspólny wyjazd. Czy to jeszcze nie koniec tej historii?

Kendall Jenner i Bad Bunny pojechali na wspólny wyjazd kilka tygodni po rozstaniu

Para, która właśnie się rozstała podobno spędziła razem sylwestra. Informatorzy zdradzili serwisowi TMZ, że 28-latka i 29-latek wybrali się na wyjazd z wspólnymi znajomymi. W grupie nie zbrakło też Hailey i Justina Bieberów.

Oczywiście, ani Kendall, ani Bad Bunny nie opublikowali nic w swoich mediach społecznościowych, ale zrobiła to koleżanka modelki – Renell Medrano. Wrzuciła na Instastory filmik z fajerwerkami, na którym mogliśmy usłyszeć, jak Bad Bunny mówi: Szczęśliwego Nowego Roku.

Kilkanaście godzin temu, członkini klanu Kardashian-Jenner opublikowała na Instagramie post ze zdjęciami w pięknej, wakacyjnej scenerii. Możemy domyślać się, że to właśnie z tego wyjazdu, na który pojechała ze swoim eks i przyjaciółmi. Na jednym zdjęciu widzimy Kendall i Hailey, pozujące w białych sukienkach. Wyglądają zjawiskowo.

Kendall Jenner i Bad Bunny wrócili do siebie?

Źródła zdradziły jednak, że modelka i piosenkarz raczej do siebie nie wrócili i nie ma pomiędzy nimi niczego romantycznego. Mimo wszystko ekspara zdecydowała się na wspólny wyjazd i nie miała z nim problemu. Niewykluczone, że uczucie między Jenner a Bunnym jeszcze nie wygasło, a spędzony razem sylwester był tylko pretekstem, aby pobyć ze sobą jeszcze dłużej.

Jesteśmy ciekawe, jak dalej potoczy się ich historia. W przeszłości Kendall również rozstała się ze swoim chłopakiem, a później do niego wróciła. Być może podobnie okaże się i w tym przypadku. Na pewno będziemy informować was na bieżąco.

 

Zobacz także: