Kendall Jenner i Bad Bunny to jedna z tych par w show-biznesie, których (prawdopodobnie) nikt się nie spodziewał. Nie wiadomo, kiedy modelka i raper zaczęli się spotykać. Natomiast media poinformowały o ich relacji po raz pierwszy w lutym 2023 roku, gdy paparazzi przyłapali ich podczas podwójnej randki z Hailey Bieber oraz Justinem Bieberem w modnej restauracji w Los Angeles. Od tamtej pory Kendall Jenner i Bad Bunny chętnie wychodzili razem (m.in. na imprezy, mecze, a także pokazy mody). Co więcej, zostali twarzami kampanii Gucci. Wyglądali na szczęśliwych i bardzo w sobie zakochanych. Niestety, teraz wiele wskazuje na to, że sprawy trochę się skomplikowały. Media show-biznesowe podały, że Kendall Jenner i Bad Bunny rozstali się.

Kendall Jenner i Bad Bunny rozstali się?

W weekend plotki o rozstaniu Kendall Jenner i Bad Bunny’ego przybrały na sile. Członkini klanu Kardashian-Jenner poleciała do Aspen, gdzie spotkała się ze swoimi przyjaciółmi. Zarówno media plotkarskie, jak i fanki oraz fani 28-latki odnotowali nieobecność jej chłopaka. I nie byłoby w tym nic dziwnego, ani niepokojącego, gdyby nie fakt, że modelka i raper od około miesiąca nie pojawiali się publicznie razem. 

Informując o rozstaniu, serwis „Page Six” przypomniał jeden z instagramowych postów z profilu gwiazdy programów „Z kamerą u Kardashianów” i „The Kardashians”. Dokładnie 14 listopada tego roku Kendall Jenner podzieliła się zdjęciem zachodu słońca, natomiast w jego opisie napisała: to, co jest dla mnie przeznaczone, po prostu mnie znajdzie. Wiele osób podejrzewa, że to tak zwany breakup post. 

O rozstaniu Kendall Jenner i Bad Bunny’ego poinformował także „The Sun”. Jak dowiadujemy się z artykułu, związek został zakończony kilka tygodni temu (co zgadza się z timingiem wspomnianej fotografii). Co więcej, w tym samym tekście można przeczytać wypowiedzi osób z bliskiego otoczenia Jennerki: 

Nie ma między nimi złej krwi – przyznała jedna z osób. – Pozostają w kontakcie. Ich związek był trudny z powodu napiętych harmonogramów

Media informują o rozstaniu Kendall Jenner i Bad Bunny’ego. Co na to modelka i raper?

Warto jednak zaznaczyć, że doniesienia o rozstaniu nie zostały (jeszcze) potwierdzone. Dziennikarze serwisu „Page Six” skontaktowali się z medialnymi przedstawicielami głównych zainteresowanych całą sprawą, jednak nie otrzymali odpowiedzi. Na profilach Kendall Jenner i Bad Bunny’ego w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem, również cisza. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na dalszy rozwój wypadków.