Kendall Jenner i Hailey Bieber przez show-biznes postrzegane są jako dwie topowe modelki, prywatnie są dla siebie najlepszymi przyjaciółkami. W internecie nie brakuje ich wspólnych zdjęć i nagrań pokazujących, jak bliska jest ich relacja. Ostatnio jednak pojawiły się plotki, że przyjaźń Kendall Jenner i Hailey Bieber jest już przeszłością. Co na to same zainteresowane? Już wiemy - dziewczyny właśnie odniosły się do medialnych spekulacji.

Kendall Jenner i Hailey Bieber już się nie przyjaźnią?

Cała drama zaczęła się od tego, że obie modelki opublikowały posty na Instagramie z tego samego miejsca. Jedna z sióstr Kardashian-Jenner i założycielka Rhode pod koniec maja wybrały się do Francji na wyścigi Formuły 1 - Monaco Grand Prix. W ich mediach społecznościowych pojawiły się też inne zdjęcia z wyjazdu. Jenner i Bieber pozowały w tych samych lokalizacjach, jednak ani jedna fotografia nie przedstawiała przyjaciółek wspólnie. I to właśnie wystarczyło fankom i fanom gwiazd, aby stwierdzić, że ich idolki pokłóciły się, a ich przyjaźń to już przeszłość.

Kendall opublikowała kilka zdjęć z innymi znajomymi, a Hailey ze swoim mężem. Zresztą, zobaczcie sami:

Ciekawe czy jest między nimi jakaś drama? – napisała pod zdjęciem obserwatorka dziewczyn.

Komentarz natychmiast sprawił, ze inni również zaczęli się nad tym zastanawiać.

Hailey Bieber i Kendall Jenner odnoszą się do plotek na temat końca ich przyjaźni

Jak się okazało wszystkie spekulacje i przypuszczenia zostały oczywiście wyssane z palca. Między celebrytkami nie ma żadnej dramy, kłótni, czy tym bardziej końca przyjaźni. W weekend żona Justina wstawiła wspólne zdjęcie ze swoją przyjaciółką. Dziewczyny opalają się razem i wszystko między nimi jest w jak najlepszym porządku.

Na wojnie – zacytowała internautów Hailey i dodała pomarańczowe serca.

Nie tym razem hejterzy - relacja Kendall i Hailey jest silniejsza niż kiedykolwiek.

Zobacz także: