W najnowszej sesji do hiszpańskiego wydania magazynu "Vogue" Kendall Jenner wciela się na jeden dzień w postać baleriny. Modelka opowiada o swoim dorastaniu i przyszłości jaką sobie wymarzyła. Jenner wyznaje, że nadal uwielbia czuć się jak dziecko, skakać i tańczyć bez opamiętania. Kendall wygląda cudownie, ubrana w tiulowe spódnice beżowe rękawiczki i jedwabne body podskakując z nogi na nogę i kręcąc szalone piruety. Wszystko wskazywałoby na murowany sukces.... lecz niestety, sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Po wypuszczeniu do sieci filmu promującego najnowszą sesję Kendall Jenner świat baletu uznał, że obraz obraża ich profesję. Modelka w stroju baletnicy porusza się nieumyślnie i przedstawia sprzeczną wizję codziennego życia baleriny. Profesjonalni tancerze baletowi poświęcają całe swoje życie, by osiągnąć perfekcję, która jest nieunikniona jeżeli chce się osiągnąć sukces w tej dziedzinie. Wiąże się to z godzinnymi treningami, dzień po dniu. Zmęczenie, zakwasy, kontuzje i poranione stopy to tylko niewielki ułamek bólu z którym muszą zmierzyć się tancerze.

W świecie baletu pojawiają się również sprzymierzeńcy Kendall Jenner, twierdząc że modelka nie stara się odgrywać roli baletnicy, tylko młodej dziewczyny, która tęskni za dzieciństwem, w którym mogła być kimkolwiek sobie tylko wymarzyła. Zobaczcie film i podzielcie się swoim zdaniem na ten temat.