Nawet między najlepszymi siostrami dochodzi do nieporozumień. Czasami są to błahe tematy, a czasami trudniejsze kwestie, których wyjaśnienie kosztuje sporo obie strony. Szczególnie, kiedy na się naście lat i dojrzewa przed kamerami, tak jak Kendall i Kylie Jenner. Choć Jennerki bardzo się wspierają i świetnie dogadują (podobnie jak pozostałe, przyrodnie siostry Kardashian), także w ich życiorysie są wątki, do których niechętnie wracają. I co ciekawe, dotyczą one popularności. Zarówno Kendall, jak i Kylie są jednymi z najbardziej rozchwytywanych dziewczyn w show-biznesie. Ta pierwsza jest wziętą modelką, druga stoi na czele kosmetycznego imperium, a obie mają na koncie kilka wspólnych kolekcji ubrań. Co zatem sprawiło, że pojawiły się między nimi niesnaski? 

Buty, które Kendall Jenner założyła na urodziny Kylie całkowicie się wyprzedały, zanim w ogóle trafiły na półki! >>>

Kendall Jenner płakała przez Kylie! O co poszło?

W niedawnym wywiadzie dla stacji radiowej Beats 1, Kendall, która 3 listopada obchodziła 23. urodziny, zdradziła, że kiedyś zazdrościła swojej młodszej siostrze. I jak się okazuje powodem było coś, co bardzo często występuje wśród nastolatków, w tym także nastoletniego rodzeństwa. A zwłaszcza dziewczyn. „Płakałam w swoim pokoju przez wiele dni, bo Kylie miała więcej przyjaciół. Nie wiedziałam co mam z tym zrobić, byłam bardzo emocjonalna i mówiłam, że "nigdy nie będę miała przyjaciół" - wyznała Kendall. Modelka zdradziła też, jak radziła sobie z tym problemem. Nastoletnia osamotniona Kendall pocieszenia szukała wśród zwierząt, a dokładnie koni. Jazda konna od zawsze jest jej bliska, ale w momencie, kiedy czuła się "gorsza" od młodszej siostry, traktowała kontakt z końmi jako najlepszą terapię. 

Kiedyś próbowaliście je ukryć, ale dzięki Kylie Jenner są teraz trendem! >>>

Minęło kilka lat i co ciekawe, role totalnie się odwróciły. Dzisiaj to Kendall ma znacznie więcej przyjaciół. Znacznie częściej niż Kylie można zobaczyć selfie z jej udziałem, które robi sobie choćby z Gigi czy Bellą Hadid, swoimi przyjaciółkami. Z kolei młodsza Jennerka ma teraz zupełnie inne rzeczy na głowie. Jest przecież mamą i każdą chwilę poświęca swojej córeczce, Stormi. Ostatnio wspólnie z ojcem dziecka i partnerem Travisem Scottem, wybrali się na pole dyniowe. Zdjęcia z tego rodzinnego wypadu wylądowały oczywiście na Instagramie Kylie.