W kwietniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że Kendall Jenner znowu jest zakochana. Właśnie wtedy jedna z najpopularniejszych modelek na świecie została zauważona po raz pierwszy w towarzystwie Devina Bookera. Ale nie chciała komentować informacji na temat łączącej ich relacji. Aż do wczoraj. Z okazji Walentynek 2021 członkini klanu Kardashian-Jenner opublikowała urocze zdjęcie ze swoim chłopakiem na Instagram Stories, a tym samym potwierdziła nowy związek. Kim jest Devin Booker, z którym od około dziewięciu miesięcy spotyka się Kendall Jenner? Sprawdź poniżej, co wiemy o jej nowym chłopaku. 

Kendall Jenner potwierdziła, że jest w związku!

Na wspomnianym już zdjęciu (które możesz zobaczyć w naszej galerii – na górze strony) widzimy Kendall Jenner w objęciach swojego chłopaka. Na fotografii nie widać jego twarzy, natomiast Kardashianka wygląda na bardzo szczęśliwą. Klatce na Instagram Stories towarzyszy bardzo krótki, ale wymowny opis, a mianowicie białe serduszko. Jak dotąd Kendall Jenner bardzo rzadko publikowała zdjęcia ze swoimi partnerami. Wszystko wskazuje więc na to, że relacja z Devinem Bookerem wiele dla niej znaczy. 

Kim jest nowy chłopak Kendall Jenner? Spieszymy z odpowiedzią. Devin Booker ma 24 lata i jest amerykańskim koszykarzem. Od początku sezonu 2015/2016 gra w drużynie Phoenix Suns na pozycji rzucającego obrońcy (shooting guard). Jego główne zadanie podczas meczu to zdobywanie jak największej liczby punktów dla całego teamu (przede wszystkim za sprawą rzutów z dystansu).