Kendall Jenner rzadko eksperymentuje z włosami. We wrześniu 2019 roku jedna z najpopularniejszych modelek na świecie zaskoczyła wszystkich, ponieważ przefarbowała się na blond, a efektami metamorfozy pochwaliła się na pokazie Burberry. Niedługo po London Fashion Week, w ramach którego odbywała się prezentacja kolekcji na następny sezon, członkini klanu Kardashian-Jenner powróciła do (najbardziej zbliżonego do jej naturalnego koloru włosów) czekoladowego brązu. Przez kolejne lata pozostawała wierna ciemnym i długim włosom, które są jej signature look, jedynie odświeżała swoją fryzurę. Teraz przyszedł czas na kolejną – spektakularną, a zarazem zaskakującą zmianę. Kendall Jenner przefarbowała się na rudo. Sprawdźcie, jak wygląda. 

Kendall Jenner zmieniła kolor włosów!

W tym tygodniu Kendall Jenner podzieliła się ze swoimi fankami oraz fanami efektami współpracy z „i-D”. Na okładce magazynu widać modelkę w krótkich włosach w odcieniu tak zwanego truskawkowego blondu. Podczas sesji zdjęciowej 26-latka miała na głowie perukę. Wszystko wskazuje jednak na to, że spodobał się jej ten oryginalny kolor. Wczoraj (24 lutego 2022 roku) Kendall Jenner poszła w (odbywającym się w ramach Milan Fashion Week) pokazie domu mody Prada, a przy okazji zaprezentowała nową fryzurę. Jak się okazuje, nie zrezygnowała z długich włosów, ale naprawdę zmieniła jej kolor z ciemnego brązu na subtelny i nieoczywisty rudy. 

Chcecie zobaczyć, jak teraz wygląda Kendall Jenner? W takim razie zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie czeka kilka zdjęć ze wspomnianego już pokazu. A jeśli modelka, która uchodzi także za it-girl, zainspiruje was do zmiany, pamiętajcie o odpowiedniej pielęgnacji włosów farbowanych. Najlepsze kosmetyki znajdziecie poniżej.