Niech podniosą rękę Ci, którzy chociaż raz marzyli o wielkim pudełku smażonych skrzydełek KFC w środku nocy? No właśnie, witajcie w klubie! Aktualna pogoda nie sprzyja nocnym wyjściom, dlatego amerykańska sieciówka znalazła na to rozwiązanie. 

BURGER KING WYPUŚCIĆ SPECJALNĄ EDYCJĘ SŁODKIEGO WHOPPERA >>>

W związku z nadchodzącymi świętami, KFC postanowiło rozwinąć swoją działalność i wypuścić limitowaną edycję akcesoriów domowych, a właściwie jednej - zapachową świeczkę o bardzo niebanalnym zapachu! W całym waszym domu będzie teraz pachnieć smażonym kurczakiem!

Na naszą niekorzyść, świeca zapachowa dostępna będzie tylko na terenie Nowej Zelandii. Produkt nie jest dostępny w sprzedaży lecz funkcjonuje jako nagroda w internetowym konkursie. Wyprodukowanych zostało tylko 25 sztuk, co oznacza że tylko nieliczni będą mogli cieszyć się smażonymi skrzydełkami z zerem kalorii. Ech...

KANAPKA DLA FANÓW NUTELLI W MCDONALD'S >>>

To nie pierwszy raz, kiedy KFC wypuszcza produkt nie związany ze strefą gastronomii. W maju tego roku, klientom w Hong Kongu zaoferowano lakier do paznokci o smaku kurczaka, który dostępny był w dwóch wersjach, łagodnej i ekstra pikantnej. Kosmetyk był jadalny, dlatego każdy kto nałożył go na swoje paznokcie, w momencie odczucia lekkiego głodu, mógł go zlizać.

LAKIER DO PAZNOKCI O ZAPACHU KURCZAKA >>>