Sieć KFC wprowadza do swojej oferty totalną nowość. I wcale nie chodzi o pozycję w menu. Od teraz zajmie się także organizacją wesel! Taką opcję wprowadził - póki co, tylko - australijski oddział KFC, który zaproponował wyprawić przyjęcia weselne sześciu parom, które darzą wyjątkowym uczuciem nie tylko siebie nawzajem, ale również ofertę popularnych restauracji.

Na specjalnie uruchomionej stronie, do 18 października narzeczeni mogą zgłosić swoją kandydaturę, uzasadniając, dlaczego to właśnie im KFC powinno zorganizować wesele. Czyli zapewnić catering ze słynnym kurczakiem Kentucky w roli głównej, ale również oprawę muzyczną oraz stoisko fotograficzne. Jak donosi DailyMail, koszt takiej imprezy dla 200 gości (to jeden z warunków akcji) to około 35 tysięcy dolarów, czyli blisko 140 tysięcy złotych. To, za co zapłacić będą musieli już sami nowożeńcy, to sala oraz alkohol.

Przyjęcia weselne wybranych par odbywać będą się w wybranych przez nie lokalizacjach od listopada 2019 do maja 2020. KFC kieruje swoją ofertę do małżonków różnej płci, narodowości oraz wyznania powyżej 18 roku życia. A pomysł wziął się z tego, że australijska sieć KFC otrzymywała mnóstwo zapytań w związku z możliwością organizacji wesel w ich restauracjach. Dlatego firma postanowiła wyjść swoim klientom naprzeciw i spełnić ich marzenia. Myślicie, że taka opcja pojawi się też w innych krajach?

Zobacz także: Co zrobić, aby przygotowania do ślubu były przyjemnością, a nie... harówą?