Kardashianowie na Milan Fashion Week 2022

Przez ostatnie dni oczy całego świata zwrócone były na Mediolan, gdzie kończy się właśnie kolejny fashion week. Jednym z najgłośniejszych wydarzeń mediolańskiego tygodnia mody był bez wątpienia pokaz luksusowego domu mody Dolce & Gabbana. Kolekcję na sezon wiosna-lato 2023 współtworzyła bowiem sama Kim Kardashian. Z tego powodu do włoskiej stolicy mody ściągnęła pokaźna reprezentacja sławnej rodziny celebrytki. Podczas oficjalnej prezentacji kolekcji o wymownej nazwie „Ciao Kim” w pierwszym rzędzie zasiadły m.in. Kris Jenner oraz Khloé Kardashian. Choć tego dnia wszystko – jak zwykle – miało kręcić się wokół byłej żony Kanyego Westa, to internet wyjątkowo nie huczy teraz z jej powodu. Okazuje się, że tym razem znacznie ciekawszego tematu dla kolorowych magazynów i serwisów internetowych dostarczyła jej młodsza siostra.

Khloé Kardashian i Michele Morrone razem w Mediolanie

Khloé Kardashian w ostatnim czasie nie znika z nagłówków portali plotkarskich. Parę miesięcy temu na jaw wyszło, że 38-latka spodziewa się drugiego dziecka ze swoim ekspartnerem, kanadyjskim koszykarzem Tristanem Thompsonem. Nie jest tajemnicą, że chłopca, którego imię nie zostało na razie podane do wiadomości publicznej, urodziła surogatka. Dzięki temu Kardashianka nie musiała zaprzątać sobie głowy takimi sprawami jak powrót do formy po ciąży. Zamiast tego skupia się w pełni na swoich kolejnych projektach zawodowych oraz... dobrej zabawie w towarzystwie przystojnych i sławnych mężczyzn.

W miniony weekend u boku Khloé Kardashian nieoczekiwanie pojawił się Michele Morrone, czyli odtwórca roli Massimo w filmach z serii „365 dni”. Po tym jak przegadali ze sobą pokaz Dolce & Gabbana, postanowili spędzić wspólnie trochę więcej czasu. Co ciekawe, aktor sam pochwalił się na InstaStory zdjęciem zza kulis, na którym przytula Kardashiankę. Na tym jednak się nie skończyło.

Furorę w mediach społecznościowych robią obecnie nagrania z after party, na których Khloé i Michele również nie szczędzili sobie czułych gestów. Jak można się było spodziewać, w sieci momentalnie wybuchły plotki o ich rzekomym romansie.

Myślicie, że coś faktycznie jest na rzeczy?