Khloé Kardashian i jej ex, Tristan Thompson, powitali w lipcu synka, którego urodziła surogatka. Powstało wiele teorii dotyczących tego, dlaczego para zdecydowała się skorzystać z jej pomocy. Pojawiły się też kontrowersje związane z licznymi zdradami Tristana. Teraz sytuacja jest już jasna, a Khloé wydaje się wychodzić na prostą.

Kim Kardashian dowiaduje się o dziecku Khloé i Tristana

Gdy Khloé Kardashian dowiedziała się o zdradach swojego partnera, ich surogatka była już w ciąży. To zdecydowanie skomplikowało całą sytuację. Celebrytka zdecydowała się wtedy nie mówić jeszcze o tym, że będzie miała kolejne dziecko z niewiernym chłopakiem.

Kim Kardashian wspierała siostrę, a w finale pierwszego sezonu show „The Kardashians” możemy zobaczyć jej ostrą reakcję, gdy dowiedziała się o zdradach Tristana. Zadzwoniła wtedy do swojej siostry i powiedziała jej: To jest największy znak dla ciebie, abyś nie miała kolejnego dziecka z tym człowiekiem. Na to było już za późno, ponieważ surogatka była już w ciąży. Kim nie była tego świadoma. Dowiedziała się o tym jednak już poza kamerami.

Syn Khloé Kardashian i Tristana Thompsona – narodziny

Syn Khloé i Tristana urodził się 28 lipca tego roku w Los Angeles. W tamtym czasie Tristan nie był na miejscu. Imprezował na Mykonos. Został zauważony również z nową dziewczyną. Koszykarz nie był obecny przy porodzie. Z synem zobaczył się dopiero później, po narodzinach.

Khloé wyznała wtedy, że narodziny syna oficjalnie pozwoliły jej „zamknąć ten rozdział i skończyć z traumą”, którą zaserwował jej Tristan.

Dlaczego Khloé Kardashian zdecydowała się na surogatkę?

Gdy 13 lipca została ogłoszona wiadomość, że celebrytka spodziewa się dziecka, a urodzi je surogatka, internautki i internauci zaczęli zastanawiać się, dlaczego para zdecydowała się właśnie na taką opcję.

Kardashianka i Tristan mają już czteroletnią córeczkę True. Dziewczynkę urodziła Khloé, fanki i fani mieli więc wiele pytań. Dlaczego to nie Khloé urodziła swoje drugie dziecko? Zaczęły pojawiać się różne spekulacje, teorie i domysły. Teraz źródło zdradziło przyczynę wynajęcia surogatki.

Według informatora lub informatorki Khloé i Tristan zdecydowali się na surogatkę z powodów medycznych. Istniały powody medyczne, które miały wpływ na decyzję o wyborze surogatki. Według źródła „Heat Magazine”: Kim i Khloé wiedzą, że ich ciała są ich narzędziem pracy. Na początku roku zdecydowały, że zrobią wszystko, aby być w najlepszej możliwej formie i uczestniczyć w wielu projektach.

Niektórzy uważają jednak, że Khloé bała się, że nie zajdzie ponownie w ciążę. Celebrytka przeszła trzy nieudane zabiegi in vitro. Nie mogła korzystać z jajeczek, które zamroziła, ponieważ nie były wystarczająco wytrzymałe, aby przetrwać proces rozmrażania. Gwiazda wyjawiła, że tak bardzo bała się, że coś pójdzie nie tak, że czekała z ogłoszeniem wiadomości o dziecku aż 6 miesięcy.