Khloé Kardashian znów została mamą

Khloé Kardashian i jej były partner Tristan Thompson ponownie zostali rodzicami. Jak donosi amerykański serwis show-biznesowy Page Six, najmłodsza z trzech sióstr Kardashian i znany kanadyjski koszykarz powitali właśnie na świecie swoje drugie wspólne dziecko. Nie jest tajemnicą, że skorzystali z usług surogatki.

Khloé jest niesamowicie wdzięczna niezwykłej surogatce za tak piękne dobrodziejstwo - informują przedstawiciele gwiazdy.

Prosimy o życzliwość i uszanowanie prywatności, aby Khloé mogła skupić się teraz na swojej rodzinie - dodali w oświadczeniu przesłanym redakcji Page Six.

Znamy płeć drugiego dziecka Khloé Kardashian i Tristana Thompsona

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, które przedostały się do mediów, rodzice czteroletniej True Thompson tym razem doczekali się syna. Imię chłopca na razie nie jest znane. Nie wiadomo też, czy byli kochankowie doszli już do porozumienia odnośnie łączenia opieki nad ich nowo narodzonym dzieckiem.

Khloé Kardashian i Tristan Thompson - historia związku

Przypomnijmy, że 38-letnia celebrytka i młodszy od niej o 7 lat sportowiec zaczęli się ze sobą spotykać w 2016 roku. Dwa lata później na świecie pojawiła się ich córka. Tamten okres w życiu Kardashianki trudno jednak byłoby nazwać beztroskim. Wkrótce na jaw wyszło bowiem, że partner zdradzał ją w trakcie ciąży. Później nie był zresztą lepiej. W lutym 2019 roku para rozstała się w atmosferze gigantycznego skandalu obyczajowego, o którym rozpisywały się media na całym świecie. Ujawniono bowiem, że Tristan rzekomo miał romans z Jordyn Woods, czyli najlepszą przyjaciółką przyrodniej siostry Khloé, Kylie Jenner.

Co ciekawe, współzałożycielka marki odzieżowej Good American w trakcie pandemii postanowiła dać niewiernemu partnerowi jeszcze jedną szansę. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. W 2021 roku ogłoszono, że znów się rozstali. Zanim jednak do tego doszło, zdecydowali się na kolejne wspólne dziecko, co przez długi czas było trzymane w tajemnicy.

O tym, że Khloé znów zostanie mamą opinia publiczna dowiedziała się dopiero w zeszłym miesiącu. Ujawniono, że wynajęta przez nią surogatka zaszła w ciążę w listopadzie ubiegłego roku. W międzyczasie Tristan doczekał się zresztą kolejnego dziecka, które jest owocem jego romansu z Maralee Nichols.

Cóż, póki co nie pozostaje nam nic innego jak tylko pogratulować i wyczekiwać pierwszych zdjęć Khloé i Tristana z synkiem.

Zobacz także:

Myślicie, że malec na nowo zbliży ich do siebie?

Khloé Kardashian i Tristan Thompson powitali na świecie drugie wspólne dziecko / fot. Getty Images

Warto dodać, że wieści o narodzinach potomka Khloé i jej eks to nie jedyna gorąca wiadomość, która napłynęła do nas na samym początku weekendu z obozu Kardashianów. Zaledwie kilka godzin wcześniej media obiegła informacja o rozstaniu Kim Kardashian i Pete'a Davidsona. Dzieje się!