Pięć dni temu do sieci trafiła wiadomość: „Spełniło się moje największe marzenie!”. Tak Khloé Kardashian ogłosiła światu, że jest w ciąży. Celebrytka spodziewa się pierwszego dziecka z partnerem, Tristanem Thompsonem. I jak na klan Kardashian-Jenner dosyć długo udało jej się ukryć ten fakt. Jednak od momentu potwierdzenia informacji o powiększeniu rodziny paparazzi zdążyli zrobić jej kilka zdjęć, a sama zainteresowana już nie stara się zakrywać brzuszka. Za to dumnie pokazuje go m.in. na swoim Instagramie. Z okazji świąt Bożego Narodzenia wrzuciła tam swoje zdjęcie i krótkie nagranie w którym zaprezentowała się w lśniącym kombinezonie ozdobionym tysiącami maleńkich frędzli (znajdziecie je poniżej). Krągłości dodatkowo podkreśliła trzymając się ręką za ciążowy brzuch. Przy okazji złożyła życzenia swoim fanom i po raz pierwszy użyła hasztaga #BabyBump. Ale spokojnie – to dopiero początek! Do momentu narodzin dziecka (jej, Kim Kardashian i Kylie Jenner) Internet nie będzie żył niczym innym. No może ślubem Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Przypomnijmy, że jeżeli wierzyć doniesieniom, Khloé Kardashian jest w szóstym miesiącu ciąży. To oznacza, że dziecko na świat przyjdzie w lutym lub marcu 2018 roku. Podobno będzie to chłopczyk! Dla Tristana Thompsona, kanadyjskiego koszykarza z drużyny Cleveland Cavaliers, z którym młodsza siostra Kim spotyka się od września 2016, będzie to drugi syn. Pierwszego o imieniu Prince ma z poprzedniego związku.

Wciąż jesteśmy niepocieszeni, że Kylie Jenner trzyma swoją ciążę w tajemnicy. Ale na pewno Kris Jenner czuwa by ta ogłoszona była w należyty sposób. Czy z okazji 10. rocznicy programu Keeping up with the Kardashians mogła wymarzyć sobie lepszą sytuację niż baby boom w rodzinie?

Zobacz także: [QUIZ] Którą Kardashianką (albo Jennerką) jesteś? >>>