Khloé Kardashian na własnej skórze przekonała się, z czym wiąże się dojrzewanie na oczach całego świata. W pierwszym sezonie kultowego już reality show „Keeping Up with the Kardashians”, emitowanego w polskiej  telewizji pod nazwą „Z kamerą u Kardashianów”, celebrytka miała zaledwie 23 lata. Nie jest tajemnicą, że była prowadząca amerykańską wersję programu „X Factor” praktycznie od samego początku działalności w show-biznesie znajdowała się pod ostrzałem mediów i internautów. 

Khloé przez bardzo długi czas mierzyła się z takimi bezlitosnymi określeniami jak „ta najgrubsza i najbrzydsza Kardashianka”. Sporo osób twierdziło nawet, że najmłodsza z sióstr Kardashian tak bardzo różni się od reszty swojego sławnego rodzeństwa, ze z pewnością jest owocem romansu jej matki, Kris Jenner, z jednym z jej kochanków. W sieci nie brakowało też nawet teorii spiskowych na temat tego, że Khloé rzekomo została adoptowana.

Spektakularna metamorfoza Khloé Kardashian

W jakim stopniu okrutne opinie odcisnęły piętno na psychice Khloé Kardashian? To wie tylko sama zainteresowana. Pewne jest jednak, że z biegiem lat gwiazda robiła wszystko, co w jej mocy, aby dorównać lansowanym przez jej siostry kanonom piękna i pozbyć się przyczepionej jej łatki „brzydkiego kaczątka”.

Młodsza siostra Kim Kardashian stała się wielką entuzjastką fitnessu i medycyny estetycznej. W 2017 roku otrzymała nawet swój własny program telewizyjny o nazwie „Revenge Body with Khloé Kardashian”, którego uczestniczki przechodziły wewnętrzne i zewnętrzne metamorfozy.

Khloé Kardashian nie przypomina już samej siebie?

W ostatnim czasie coraz częściej można usłyszeć głosy, że Khloé tak bardzo zaingerowała w swój wygląd, że na ten moment praktycznie już niemal w ogóle nie przypomina samej siebie sprzed lat. Nowa fala komentarzy na temat zadziwiającej przemiany Kardashianki wybuchła w połowie grudnia, po publikacji nowego odcinka popularnej serii „Vanity Fair” z wykrywaczem kłamstw.

Trzydziestoośmioletnia dziś Khloé, która wzięła udział w nagraniu razem ze swoją starszą o 5 lat siostrą Kourtney, skradła cały show. Przynajmniej w komentarzach w serwisach społecznościowych.

Co się stało z jej twarzą? – pytają użytkownicy TikToka pod filmikiem opublikowanym na koncie „Vanity Fair”. 

W sekcji komentarzy pojawiły się porównania do aktorki Sofii Vergary oraz... Michaela Jacksona. Niektórzy piszą z kolei, że szczerze współczują najmłodszej Kardashiance.

Zobacz także:

To smutne, że Khloé czuła, że potrzebuje zrobić sobie to, co sobie zrobiła, przez cały ten hejt, który spływał na nią latami – pisze jedna z osób.

Fragment odcinka z testem wykrywaczem kłamstw z udziałem Khloé Kardashian możecie obejrzeć poniżej.

@vanityfair It’s not a phase—or is it? @Kourtney Kardashian Barker and @Khloé Kardashian take VF’s #LieDetector test. #kourtneykardashian #khloekardashian ♬ original sound - Vanity Fair

Faktycznie tak bardzo się zmieniła?