„The Kardashians”, czyli nowy program z udziałem członkiń klanu Kardashian-Jenner oraz ich bliskich, wzbudza pewne kontrowersje (niektóre osoby uważają, że Kim Kardashian i Khloé Kardashian mają obsesję na punkcie idealnej figury), ale jednocześnie cieszy się ogromnym zainteresowaniem w sieci – w mediach społecznościowych, jak również w mediach o tematyce show-biznesowej. Po premierze kolejnego odcinka (znów) zrobiło się głośno o aferach z Tristanem Thompsonem w roli głównej. Khloé Kardashian ujawniła, jak wygląda jej życie w obliczu skandalu

Khloé Kardashian przyznała, że jej „życie to horror” po skandalach z udziałem Tristana Thompsona

Khloé Kardashian zdobyła się na szczere wyznanie w nowym odcinku „The Kardashians” od Hulu, który ujrzał światło dzienne 17 listopada tego roku. Jak się okazuje, ma za sobą trudny czas. Ze względu na skandale z Tristanem Thompsonem – koszykarzem, a prywatnie ojcem jej dzieci oraz jej ex, który wielokrotnie ją zdradzał, nie czuje się dobrze, a swoje życie porównuje do horroru

Nie lubię parków rozrywki. Nie lubię rzeczy, które trzymają w napięciu. Nie oglądam horrorów. Nie potrzebuję tego. Moje życie to horror – wyznała Khloé Kardashian w jednym z odcinków „The Kardashians”.

W tym samym odcinku mogliśmy zobaczyć, jak Khloé Kardashian przygotowuje się do Met Gali, na którą otrzymała zaproszenie po raz pierwszy w życiu. Choć niektórym osobom może być trudno w to uwierzyć, Kardashianka nie lubi tego rodzaju wydarzeń. Nie czuję się teraz komfortowo. naprawdę nie – stwierdziła przed kamerami. Chcąc dodać sobie pewności siebie, wygłosiła mantrę, w której skupiła się na pozytywach i na tym, jak dobrze wygląda. 

Czytaj również >>> Poczucie własnej wartości - skąd wynika niska lub wysoka samoocena?

Khloé Kardashian o skandalach z Tristanem Thompsonem w roli głównej

Khloé Kardashian rzadko opowiada o Tristanie Thompsonie publicznie. Jednak jej ostatnie wyznanie to dobra okazja do tego, by przypomnieć szczegóły skandalu, w który zaangażowany został znany na całym świecie sportowiec. Na początku grudnia ubiegłego roku okazało się, że (po raz kolejny) zdradził celebrytkę i spodziewa się dziecka z inną kobietą. Co więcej, szantażował ją, a następnie nie chciał utrzymywać kontaktu z synem, który przyszedł na świat niedługo po wybuchu skandalu.