Ten weekend Khloé Kardashian i jej partner Tristan Thompson zapamiętają na długo. W minioną sobotę w hotelu Bel-Air w Los Angeles odbył się baby shower zorganizowany z okazji zbliżających się narodzin ich pierwszej córeczki. Jak wiadomo, ten zwyczaj świętowany jest w rodzinie wyjątkowo hucznie i nie inaczej było też tym razem. Scenografia nie pozostawiała złudzeń - jeśli do kogoś nie dotarła jeszcze wiadomość na temat płci najmłodszego dziecka w rodzinie Kardashian-Jenner, zdjęcia wskakują jednoznacznie, że celebrytka spodziewa się dziewczynki.

ZOBACZ TAKŻE: Khloé Kardashian zdradziła, jak nazwie swoje dziecko

Róż był wszędzie: kwiaty zwisające z sufitu, balony, światła, dekoracja stołu - goście dosłownie zanurzyli się w tym kolorze. Jak można się domyślić, zdominował też Instagram celebrytki. Gwoździem programu była budka fotograficzna, w której na tle różowego neonu Thompson Baby można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Zaproszeni i  gospodarze przyjęcia dokumentowali swą obecność we wszystkich możliwych konfiguracjach - Khloé, dla której było to wyjątkowy wieczór, pozowała z siostrami, Kris Jenner i przyjaciółkami. Na zdjęciach nie zabrakło także babci Mary Jo “M.J.” Houghton, która ewidentnie była gwiazdą imprezy -  jako taką wyróżniły ją na swych Instagramach Kendall i Kourtney. Pierwsza z nich opisem legend, a druga – my heart.

Jak można się domyśleć, baby shower jako jedna z ulubionych imprez Kardashianek, poniosła się szerokim echem w mediach społecznościowych: nie sposób zliczyć lajków pod migawkami sobotniego wieczora, wystarczy wspomnieć, że każdy pojedynczy wzbudził zainteresowanie średnio 4 milionów odbiorców. Trzeba też uczciwie oddać przyszłej mamie, że ciąża wyraźnie jej służy. Khloé zaprezentowała się - a jakże by inaczej - w różowej sukience wyszywanej kwiatami, eksponującej coraz większy brzuszek, na którą zarzuciła płaszcz w tym samym odcieniu.

Przychodzi Wam na myśl jakieś inne dziecko, które byłoby tak szumnie oczekiwane i chcąc nie chcąc, przyniosło swym rodzicom tyle popularności?   

ZOBACZ TAKŻE: Czy ciąża Khloé Kardashian jest zagrożona?