Choć Stormi jest na świecie już prawie miesiąc, tak naprawdę wciąż nie wiemy, jak przebiegała ciążą Kylie Jenner – celebrytce skutecznie udało się zachować szczegóły oczekiwania na maleństwo tylko dla siebie. Zakładamy jednak, że gdyby pojawiły się komplikacje, nie omieszkałaby ich zasygnalizować w filmie stworzonym dla siebie i swoich fanów.

Inaczej jest w przypadku Khloé Kardashian. Gwiazda, która spodziewa się dziecka nie tylko nie kryje się ze swoim stanem, ale dokłada wszelkich starań, by jej maleństwo skupiło na sobie nie mniejszą uwagę, niż najmłodsza przedstawicielka klanu Kardashian-Jenner. Tym samym w zapowiedzi kolejnego odcinka sagi Keeping Up With The Kardashians jego ciężarna bohaterka ujawnia szczegóły swej nie najlepszej formy. Z migawki dowiadujemy się, że celebrytka doświadcza bólu, który jest na tyle silny, że nie pozwala jej chodzić.

ZOBACZ TEŻ: Khloé Kardashian w ciąży. Znamy płeć dziecka!

Zdaje się, że gwiazda jest wyjątkowo przeczulona na punkcie własnego stanu i samopoczucia. Już podczas pierwszej publicznej rozmowy dotyczącej ciąży, która odbyła się w programie Ellen DeGeneres przyznała się, że doświadcza wszystkich możliwych dokuczliwych objawów swego błogosławionego stanu charakterystycznych dla pierwszego trymestru, włącznie z tymi nietypowymi, np. trudnościami w oddychaniu.  Trudno się jej dziwić – nigdy nie kryła się z tym, że bycie mamą jest jednym z jej największych pragnień, a pierwsza ciąża dla wielu kobiet wiąże się ze stresem związanym z wielką niewiadomą dotyczącą jej przebiegu i samego porodu.

Trzymamy kciuki, żeby okazało się, że to nic poważnego i chodzi o delikatne skurcze macicy albo bóle podbrzusza związane z jej rozciąganiem się. Do rozwiązania zostały 2 miesiące, więc dolegliwości będzie przybywać. Oby Khloé Kardashian, która oczekuje swego pierwszego dziecka z koszykarzem Tristanem Thompsonem nie spędziła ich przykuta do łóżka. 

ZOBACZ TAKŻE: Khloé Kardashian zdradziła, kiedy urodzi się jej pierwsze dziecko