Khloe Kardashian od niedawna jest dumną mamą dwójki dzieci. Chociaż nie wszystko wydaje się być kolorowe – Khloe nie jest już z ojcem swojego synka, który urodził się dzięki surogatce. Mimo wszystko celebrytka mówi, że jest szczęśliwa

Khloe Kardashian otwarcie o byciu mamą dwójki dzieci

Khloe została zapytana o to, jak się czuje i jak sobie radzi jako świeżo upieczona mama już dwójki. Wiem, że to, co powiem jest banałem, ale kocham wszystko, co jest z tym związane. Nawet te trudne momenty – odpowiedziała. Dzieci „rzucają mi wyzwanie”. Możliwość ukształtowania tych małych ludzi i sprawienie, że wyrosną na wspaniałych dorosłych jest dla mnie zaszczytem i darem – dodała Kardashianka.

Khloe stwierdziła również, że bycie rodzicem, szczególnie w dzisiejszych czasach to bardzo odpowiedzialne zadanie. Musimy podchodzić do tego niezwykle poważnie, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy dzieci mają łatwy dostęp do wszystkich informacji i są na nie wystawione w tak młodym wieku. To jest przerażające – dodała. – Ale podchodzę do tego bardzo poważnie. Uwielbiam to.

To pierwszy raz, kiedy Khloe wypowiedziała się publicznie na temat życia z dwójką dzieci. Jak widać, mimo że nie ma przy sobie wsparcia Tristana – swojego eks, świetnie sobie radzi.

Khloe Kardashian i Tristan Thompson – skandale, zdrady, a w tym wszystkim drugie dziecko

Gdy świat obiegła informacja o tym, że Khloe i Tristan spodziewają się dziecka, wszyscy byli w szoku. Przecież Tristan wielokrotnie zdradzał Khloe, w wyniku czego został ojcem dziecka innej kobiety. Dodatkowo od końca 2021 roku para nie jest razem i nawet ze sobą nie rozmawia. Okazało się, że dziecko zostało poczęte przed wyjściem na jaw wszystkich zdrad, których dopuścił się Tristan. Dodatkowo to surogatka miała urodzić synka pary.

Źródło „E! News" zdradziło wtedy, że Khloe trzymała ciążę w tajemnicy, aby chronić prywatności surogatki oraz swoje zdrowie psychiczne. Kardashianka narażona była wtedy na osądy i komentarze związane z działaniami Tristana. Khloe tak bardzo ukrywała wiadomość o drugim dziecku, że nie wszyscy z jej bliskiego otoczenia o nim wiedzieli. Dopiero 13 czerwca została przekazana oficjalna informacja na ten temat.

Khloe Kardashian – dzieci

Khloe ma 4-letnią córeczkę True, której ojcem również jest Tristan Thompson. Trzy tygodnie temu, dzięki surogatce, urodziło się jej drugie dziecko – tym razem synek. Khloe i Tristan nie utrzymują ze sobą kontaktu, chyba że chodzi o dzieci. Jak mówiła sama Kardashianka, Tristan jest dobrym ojcem i nie widzi powodu, aby pozbawiać go swoim dzieciom.

Zobacz także: