Khloé Kardashian i jej siostry wystąpią w „Love is Blind”?

Co powiecie na reality show, w którym wolne siostry Kardashian-Jenner szukają miłości? Brzmi jak przepis na sukces, dlatego nie zdziwimy się jeśli pierwsze rozmowy w tym temacie już się odbyły. Szczególnie po tym, jak to sama Khloé Kardashian pół żartem, pół serio (?) stwierdziła, że ona oraz jej siostry singielki powinny wziąć udział w randkowym show Netfliksa, „Love is Blind”!

Taki opis zamieściła pod swoim ostatnim postem na Instagramie, w którym opublikowała zdjęcie z uczestniczką trzeciego sezonu Alexą Lemieux. „Co o tym myślicie?”, zapytała fanów, którzy z entuzjazmem zareagowali na celebrycką wersję szalenie popularnego „Love is Blind”.

Kardashianki i Jennerki szukają miłości

Wygląda na to, że 38-latka ostatecznie pogrzebała szanse na zbudowanie na nowo związku z Tristanem Thompsonem, który notorycznie ją zdradzał, czego owocem jest dziecko z inną kobietą. Z Khloé koszykarz ma 5-letnią córkę True oraz 8-miesięcznego synka, którego urodziła parze surogatka.

Zbiegiem przypadków także inne siostry z klanu Kardashian-Jenner są aktualnie wolne. Kim Kardashian rozwiodła się z Kanye Westem, z którym nadal wspólnie wychowuje czwórkę ich dzieci. Do historii przeszedł też jej 9-miesięczny związek z Pete'em Davidsonem.

Także Kylie Jenner zakończyła swoją relacje z Travisem Scottem, ojcem dwójki swoich dzieci. Plotki jednak głoszą, że 25-latka niezobowiązująco widuje się nie z kim innym, a złotym chłopcem Hollywood, czyli Timothée Chalametem. Nie ma jednak żadnych dowodów (poza samochodem Jenner zaparkowanym na jego podjeździe), które potwierdzałyby ich relację.

Jedyną pewnie zajętą siostrą jest Kourtney Kardashian, która pozostaje w szczęśliwym małżeństwie z muzykiem Travisem Barkerem. Co do Kendall Jenner, to szczególnie ostatnie zdjęci i nagrania z Coachelli wskazują, że modelka i wokalista Bad Bunny to coś więcej niż nieprawdziwe pogłoski.

Jak myślicie, mama Kris Jenner już zaciera ręce na nowy reality show?

Zobacz także: