Świat żyje teraz tylko jedną parą – Kylie Jenner i Timothéem Chalametem. Chociaż ich związek nie został potwierdzony przez żadne z nich, to fanki oraz fani celebrytki i aktora wybiegają już daleko w przyszłość i nastawiają się na to, że ich idole będą razem żyli długo i szczęśliwie... Teraz głos zabrali informatorzy, który zdradzili, że między Kylie a Timmym nie ma na razie nic poważnego, chociaż być może pasują do siebie bardziej, niż mogłoby się wydawać. 

Kylie Jenner i Timothée Chalamet jednak nie są razem?

To, że popularny aktor i bizneswoman spotykają się jest niemal pewne. Influencerka dostarczyła nam nawet dowody. Gwiazdy nie spędzały jednak razem czasu na Coachelli, aby nie podsycać plotek. Źródła wypowiedziały się na temat ich relacji.

To nic poważnego – powiedział informator serwisowi „Entertainment Tonight”. – Kylie lubi spędzać czas z Timothéem i chce zobaczyć, dokąd ją to wszystko doprowadzi. Ta relacja jest dla niej bardzo ciekawa, ponieważ jest inna od jej poprzednich związków. Dla Kylie to jest nowe i ekscytujące, ma z tym dużo zabawy – dodał.

Wygląda więc na to, że 25-latka i 27-latek nie spieszą się z wprowadzaniem relacji na inny poziom, po prostu cieszą się uczuciem, które pojawiło się między nimi. To wyjaśnia też, dlaczego nie pojawili się razem na Coachelli, czym wzbudziliby niemałą sensację.

Kylie zdecydowała, że nie chce jeszcze upubliczniać związku z Timothéem. Na Coachelli chciała po prostu się wyluzować i bawić ze swoimi przyjaciółmi – poinformowało źródło.

Kylie Jenner i Timothée Chalamet – wszystko co wiemy o tej parze

Wiele z fanek i fanów było bardzo zaskoczonych informacją, że może być coś więcej między tą dwójką. W końcu Kylie i Timmy nie są wcale oczywistą parą. Jak więc się poznali? Dużą rolę odegrała w tym starsza siostra celebrytki. Timothée przyjaźni się z Kendall, więc Kylie z łatwością włączyła go do swojego życia – wyznało źródło.

Na początku kwietnia zaczęły pojawiać się plotki na temat tego, że gwiazdor „Tamtych dni, tamtych nocy” spotyka się z bizneswoman i mamą dwójki małych dzieci (ze związku z Travisem Scottem). Podobno romansują ze sobą już od stycznia. Wtedy para została przyłapana podczas Paris Fashion Week.

W zeszłym tygodniu samochód Kylie został zauważony przed domem Timothéego w Beverly Hills, a następnego dnia wybrali się oni na randkę, podczas której jedli… tacosy. Wygląda na to, że choć powoli, to jednak ich relacja idzie do przodu. W dodatku Timmothee aktualnie przebywa w Nowym Jorku, ponieważ pracuje na planie filmu, który reżyseruje Martin Scorsese. To pewnie kolejny powód jego nieobecności na Coachelli.

Będziemy bacznie śledzić relację tej dwójki i na bieżąco informować was, co dalej!

Zobacz także: