Kylie Jenner i Travis Scott tworzyli kiedyś jedną z najbardziej hot par w show-biznesie. To był piękny, ale jednocześnie bardzo burzliwy związek. Pełen rozstań i powrotów. Na początku roku w mediach zza oceanu pojawiły się informacje, według których celebrytka i raper (po raz kolejny) postanowili żyć osobno. Mają inne priorytety w życiu. Zawsze mieli – twierdził wtedy informator serwisu „People”. Wiosną znów zrobiło się głośno o ich relacji. A to wszystko przez komentarz, który Travis Scott opublikował pod zdjęciem na instagramowym profilu Kylie Cosmetics, czyli marki beauty stworzonej przez Kylie Jenner. Teraz ich fani oraz fanki zastanawiają się, czy rodzice Stormi oraz Aire'a wrócili do siebie?

Travis Scott komplementuje Kylie Jenner na Instagramie

Na wspomnianym koncie @kyliecosmetics na Instagramie opublikowano kilka zdjęć Kylie Jenner, które powstały podczas sesji promującej nowy tusz do rzęs. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Ale jeden z nich zwrócił szczególną uwagę internautek i internatów (i zdobył ponad 8 tysięcy polubień). Travis Scott, który jest jego autorem, postanowił skomplementować urodę swojej eks partnerki i matki swoich dzieci. A beauty – napisał. Te dwa słowa wywołały lawinę spekulacji dotyczących statusu związku artysty i twórczyni kosmetycznego imperium.

Kylie Jenner i Travis Scott wrócili do siebie?

Wiele osób zastanawia się, dlaczego Travis Scott zdecydował się na publikację tak sugestywnego komentarza pod zdjęciem Kylie Jenner? Tęskni za nią? Flirtuje? A może raper i członkini klanu Kardashian-Jenner dali sobie jeszcze jedną szansę? Niestety główni zainteresowani całą sprawą milczą, a co za tym idzie: pytania dotyczące ich relacji pozostają bez odpowiedzi. Warto jednak pamiętać, że tuż po ich ostatnim rozstaniu informator wspomnianego serwisu show-biznesowego przyznał: Rozstali się kilka razy w przeszłości i prawdopodobnie to jeszcze nie koniec związku. Cóż, w takim wypadku nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na dalszy rozwój wydarzeń.