2023 rok zaserwował nam już kilka celebryckich połączeń, których nikt się nie spodziewał. Emily Ratajkowski została przyłapana na gorących pocałunkach z Harrym Stylesem w samym sercu Japonii, a Kendall Jenner od kilku miesięcy spotyka się z Bad Bunnym. Do grona gwiazdorskich par, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak z generatora przypadkowych połączeń dołącza kolejna dwójka. Od początku kwietnia po sieci krążą plotki na temat potencjalnego romansu Kylie Jenner i Timothée Chalameta. Niepotwierdzone informacje podzieliły internautów i internautki – jedni niedowierzali, inni dzielili się swoją ekscytacją, jeszcze inni nie mogli uwierzyć, że aktor znany z filmu „Tamte dni, tamte noce” jest o dwa lata od popularnej influencerki. I choć w internecie nie brakuje jawnego sprzeciwu wobec gwiazdorskiego romansu, Timothée i Kylie nie przestają dostarczać dowodów na to, że faktycznie coś jest na rzeczy. 

Kilka dni temu samochód najmłodszej z klanu Kardashian-Jenner został zauważony pod domem jej domniemanego nowego chłopaka. Do sieci trafiły zdjęcia, na których widać słynnego czarnego Range Rovera zaparkowanego na podjeździe posiadłości należącej do Timothée’ego Chalameta w najdroższej dzielnicy Los Angeles. To jednak nie koniec spekulacji na temat charakteru relacji aktora i celebrytki.

Kylie Jenner i Timothée Chalamet przyłapani na randce w Los Angeles? Czy są już razem?

Jak podaje amerykański serwis Page Six, paparazzi byli niedawno świadkami randki pary, o której mówi obecnie cały internet. Timothée Chalamet spędzał piątkowe popołudnie w galerii sztuki, ubrany w czapkę z daszkiem i maseczkę ochronną, próbował zapewne uniknąć zainteresowania mediów. Niestety, plany pokrzyżowała mu Kylie Jenner, która podjechała po 27-letniego aktora swoim czarnym SUV, Lincoln Navigator. Dwójka, która jest aktualnie na językach całego świata, zdecydowała się na skromną randkę w restauracji Tito's Tacos. Zakochani nie weszli jednak do środka (zapewne by uniknąć jeszcze większej skali plotek na temat swojej relacji), więc całe spotkanie odbyło się w samochodzie Kardashianki.

Czy nietypowa randka daje oficjalne potwierdzenie na temat charakteru relacji twórczyni kosmetycznego imperium i jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia? Niekoniecznie, jednak liczne dowody i kolejne spotkania pary pozwalają myśleć, że dwójka jest ze sobą blisko. Nie jest to jednak jednoznaczne z romansem, o który podejrzewają celebrytów media oraz internauci i internautki. Wygląda na to, że pozostaje nam jedynie czekać na dalszy rozwój wydarzeń. A o tych będziemy pisać zapewne niedługo, także stay tuned.