W ubiegłym tygodniu internet zapłonął. Po raz kolejny. Tym razem przez Kylie Jenner i Timothée’ego Chalameta, a właściwie przez plotki, według których łączy ich coś więcej. Niepotwierdzone do tej pory informacje o romansie wzbudziły skrajne emocje – od ekscytacji, przez niedowierzanie i niezrozumienie, a kończąc na jawnym sprzeciwie. Publikowane w mediach społecznościowych filmiki z reakcjami internautek oraz internautów na zaskakujące wieści ze świata gwiazd i show-biznesu szybko osiągnęły status viralu. I gdy temat powoli cichł, a co za tym idzie: wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy rzeczywiście coś jest na rzeczy, główna zainteresowana całą sprawą dostarczyła fanom i fankom kolejny dowód w sprawie. 

Kylie Jenner i Timothée Chalamet – romans. Co wiemy o ich relacji?

Przypomnijmy, że na początku kwietnia (a konkretnie w nocy z 6 na 7) na profilach DeuxMoi na Instagramie i Twitterze pojawiły się informacje, według których Timothée Chalamet ma nową dziewczynę. I że jest nią Kylie Jenner. Anonimowy donos wywołał lawinę wiadomości, których autorki oraz autorzy… potwierdzili, że celebrytka i aktor spotykają się. Podobno zbliżyli się do siebie podczas ostatniego Paris Fashion Week. A już niebawem pojawią się razem na Coachelli. Osoby, które prowadzą i moderują treści na wspomnianych kontach, podkreślały, że tylko część z publikowanych przez nie newsów jest sprawdzana. Natomiast Kylie Jenner i Timothée Chalamet nie komentowali internetowej burzy. W związku z tym ich fanki oraz fani musieli uzbroić się w cierpliwość.

Kylie Jenner i Timothée Chalamet spotykają się? Celebrytka podsyca plotki o romansie z aktorem

Wczoraj znów zrobiło się głośno o relacji twórczyni kosmetycznego imperium i jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Jak podały serwisy show-biznesowe zza oceanu, na czele z „TMZ” i „Page Six”, Kylie Jenner odwiedziła swojego domniemanego chłopaka w jego domu. Do sieci trafiły zdjęcia, na których widać jej samochód (czarny Range Rover) zaparkowany na podjeździe posiadłości należącej do Timothée’ego Chalameta. To, oczywiście, podsyciło plotki o łączącym ich uczuciu. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że na wspomnianych fotografiach od paparazzi widać auto, ale na próżno szukać na nich osoby za kierownicą. W związku z tym nie możemy mieć stuprocentowej pewności, że była to członkini klanu Kardashian-Jenner

No cóż, w tym wypadku nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na dalszy rozwój wydarzeń. Kylie Jenner i Timothée Chalamet zabiorą w końcu głos? Skomentują medialne doniesienia? Czas pokaże.