Niedawno pisałyśmy o celebryckich parach, których (prawdopodobnie) nikt się nie spodziewał. Chodziło m.in. o Emily Ratajkowski i Harry’ego Stylesa, Selenę Gomez i Zayna Malika czy Kendall Jenner i Bad Bunny’ego. Natomiast na początku kwietnia okazało się, że młodsza siostra wspomnianej Kardashianki również zaangażowała się w dość zaskakującą relację. W sieci pojawiły się informacje, według których Kylie Jenner i Timothée Chalamet spotykają się. Oto wszystko, co wiemy na ten temat. 

Kylie Jenner i Timothée Chalamet randkują ze sobą? 

Pierwsze informacje o (domniemanym) romansie Kylie Jenner i Timothée’ego Chalameta pojawiły się na profilach DeuxMoi w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie i na Twitterze. Anonimowo proszę!! Wiele źródeł powiedziało mi, że Timmy C ma nową dziewczynę… Kylie Jenner – napisał informator lub informatorka konta. Mogę to w 100% potwierdzić – odpowiedział ktoś inny. Słyszałem/am, że oboje będą na Coachelli – ujawniła kolejna osoba. Co ciekawe, komentarzy w tym stylu przybywa. 

Ta wiadomość zaskoczyła internautów oraz internautki. Nas również. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie newsy publikowane przez DeuxMoi są sprawdzone, niektóre to po prostu plotki. Co ważne, główni zainteresowani całą sprawą milczą. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na ewentualny komentarz ze strony celebrytki i / lub aktora. 

Kylie Jenner i Timothée Chalamet są razem? Internauci oszaleli

Mimo tego, że – jak wspomniałyśmy – informacje o romansie Kylie Jenner i Timothée’ego Chalameta nie zostały potwierdzone, ich temat zyskuje popularność w mediach społecznościowych. Wywołał niemałe emocje – szczególnie wśród fanek oraz fanów jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Wiele osób nie kryje zaskoczenia. Inne przyznają, że nie wyobrażają sobie ich razem. 

Naszym zdaniem najważniejsze jest to, by Kylie Jenner i Timothée Chalamet byli szczęśliwi. I to niezależnie od tego, czy randkują ze sobą czy nie.