Khloé Kardashian chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Jeśli chodzi o włosy, przez ostatnie lata lansowała długie, do tego lekko falowane pasma. Jednak kilka dni temu zaprezentowała zupełnie nowy look. Gwiazda „Z kamerą u Kardashianów” oraz „The Kardashians” (premiera drugiego z wymienionych programów zaplanowana jest na kwiecień tego roku) pojawiła się na organizowanym przez Beyoncé i Jaya-Z przyjęciu Gold Party w srebrnej sukience mini, a także krótkiej fryzurze z grzywką. To cięcie jest hitem w sezonie wiosna-lato 2022. Zdobywa coraz więcej fanek oraz fanów. Jak wygląda? 

Khloé Kardashian pokazała nową fryzurę

Khloé Kardashian dołączyła do grona fanek oraz fanów boba. Postawiła na wersję z (uwielbianą przez Francuzki i nie tylko) grzywką – zasłonką, która przepięknie otula twarz, a jednocześnie nieco ją wysmukla. Wyglądała niesamowicie. Najpierw celebrytka zaprezentowała nowy look za pośrednictwem Instagram Stories, a następnie opublikowała trzy zdjęcia na tak zwanych feedzie. Możesz je zobaczyć poniżej.

Jak się jednak okazuje, to był tylko przelotny romans. César DeLeön Ramîrez, czyli fryzjer, który współpracuje z Khloé Kardashian oraz innymi gwiazdami, przyznał, że celebrytka założyła perukę. 

Popularny stylista fryzur napisał na swoim profilu na Instagramie, że tworząc ten look, inspirował się wizerunkiem Michelle Pfeiffer w kultowym już filmie „Człowiek z blizną”. Jesteśmy przekonane i przekonani, że teraz jego praca stanie się inspiracją dla innych osób. Całkowicie wpisuje się bowiem w trendy rozpoczynającego się właśnie sezonu, poza tym jest bardzo stylowa, a zarazem uniwersalna. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.