Wiesław Nowobilski – wiek, rodzina, kariera

Wiesław Nowobilski pochodzi z Bukowiny Tatrzańskiej, co oznacza, że jest góralem z krwi i kości. Niestety jego wiek pozostaje znany, wiemy jednak, że jest już dziadkiem. Wiesław jako młody chłopak uczył się fachu pod Krakowem i od tamtej pory pracuje jako kierownik budowy. W 2017 roku dołączył do programu Katarzyny Dowbor „Nasz nowy dom”, gdzie w zaledwie kilka dni remontuje domy wraz ze swoją ekipą, zmieniając na lepsze życie bohaterek i bohaterów programu. W jego zespole pracuje 20 osób. Wiesław szczególnie pasjonuje się drewnem i chętnie wykonuje dekoracje w tym materiale – oczywiście w góralskim stylu.  Dzięki show zyskał ogromną sympatię widzów i widzek.

Jeśli chodzi o życie prywatne wiadomo, że Wiesław Nowobilski jest w związku małżeńskim z Barbarą Nowobilską, a w zeszłym roku obchodził 30-lecie ślubu. Ma dzieci, a nawet pięcioro wnuków – trzy dziewczynki i dwóch chłopców.

Wiesław Nowobilski – „Taniec z Gwiazdami”

W wakacje stacja Polsat poinformowała, że na parkiecie Tańca z Gwiazdami pojawi się również Wiesław Nowobilski, a u jego boku zobaczymy Janję Lesar. Tancerka w 10. edycji show poprowadziła do zwycięstwa Damiana Kordasa. Czy Janja powtórzy sukces z nowym partnerem? To okaże się już wkrótce.Wiesław Nowobilski wyznał, że będąc dzieckiem tańczył w zespole. To oznacza, że udział w programie nie będzie jego pierwszym kontaktem z tańcem. Lubiany kierownik budowy dodał, że jego żona niekoniecznie cieszyła z decyzji męża o uczestnictwie w show, a nawet odradzała mu to ze względu na „jego lata” i fakt, że nie znów nie będzie go domu. Wiesław dodał, że w międzyczasie firmą zajmie się syn. 

Wiesław Nowobilski – Instagram

Wiesława Nowobilskiego znajdziecie zarówno na Instagramie (@wiesieknowobilski), jak i na Facebooku, ale niestety nie zobaczycie zbyt wiele na jego profilach w mediach społecznościowych. Nie lubi afiszować się z życiem prywatnym, ale na pewno udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” uchyli o nim rąbka tajemnicy. Swoją drogą w komentarzach pod jego prywatnymi zdjęciami można już znaleźć pozytywne komentarze i zapewnienia, że ludzie będą trzymać kciuki za jego taneczne popisy o raz kibicować!