Fani programów typu reality show zacierają ręce. Już w najbliższą środę na Netfliksie zadebiutuje polska wersja formatu o nazwie „Love Never Lies”. Budzący skrajne emocje program polega na tym, że sześć par decyduje się na oczach widzów przejść trwający parę tygodni test lojalności. Skąd więc te wszystkie kontrowersje? Uczestnicy dopiero na miejscu dowiadują się bowiem, że w tej osobliwej grze o miłość i duże pieniądze kluczową rolę odgrywa urządzenie znane pod nazwą eye detect, czyli nowoczesny i rzekomo nieomylny wykrywacz kłamstw. Jedną z bohaterek szumnie zapowiadanej produkcji streamingowego giganta jest Bernadeta Urbańska. Postanowiliśmy przyjrzeć się jej z bliska jeszcze przed oficjalną premierą show.

Bernadeta „Betty” Urbańska – ile ma lat i skąd pochodzi?

Bernadeta Urbańska ma 28 lat. Pochodzi z Wielkopolski. Z informacji udostępnionych na jej prywatnym profilu na jednym z popularnych portali społecznościowych dowiadujemy się, że uczęszczała do I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pile. Z kolei po ukończeniu szkoły średniej studiowała na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Bernadeta Urbańska – praca, zainteresowania

Nie jest żadną tajemnicą, że największą pasją w życiu Bernadety jest taniec. Betty, bo pod takim pseudonimem funkcjonuje w środowisku tanecznym, specjalizuje się w twerkingu, tańcu na szpilkach (high heels), dancehallu i sexy dance. Warto dodać, że nie tylko sama tańczy, ale także spełnia się na co dzień jako choreografka i instruktorka. Oprócz tego Betty jest założycielką i szefową grupy tanecznej o nazwie Bouncing Squad.

Bernadeta Urbańska – związki, „Love Never Lies Polska”

Betty zgłosiła się pierwszego polskiego reality show Netfliksa razem ze swoim chłopakiem Dominikiem. Młodszy od niej o trzy lat partner pracuje w branży motoryzacyjnej. Wspólne chwile najchętniej poświęcają na uprawianie sportów ekstremalnych. Parą są od roku.

Bernadeta i Dominik z „Love Never Lies Polska” / fot. mat. prasowe Netflix

Uwielbiają rywalizację i wszystko, co może dostarczyć im zdrowej dawki adrenaliny. To między innymi z tego powodu zdecydowali się na udział w „Love Never Lies Polska”. Zgłaszając się show, liczyli na to, że pobyt w willi będzie również okazją do spojrzenia na siebie i swój związek z nowej perspektywy.

Sprawdzajcie jak potoczyła się nasza historia w programie – zachęca Bernadeta.

Bernadeta Urbańska – Instagram

Jeśli chcecie na bieżąco śledzić, co dzieje się w prywatnym i zawodowym życiu Betty, to koniecznie zaobserwujcie jej oficjalny profil w serwisie Instagram (znajdziecie ją tam pod nazwą @bouncing.betty). Bernadeta regularnie publikuje w social mediach filmiki ze swoimi tanecznymi popisami oraz zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Myślicie, że za sprawą udziału w reality show Netfliksa Betty zyska status celebrytki?