Kim jest Ella Emhoff, przybrana córka Kamali Harris?

Na zaprzysiężeniu Joe Bidena pojawiła się w płaszczu w kratkę Miu Miu „obsypanym” złotymi cekinami, spod którego wystawał biały kołnierzy w stylu retro. Od razu widać było więc, że zna się na modzie – całość utrzymana była bowiem w zgodzie z najświeższymi trendami. Już od progu zwróciła na siebie uwagę, zmierzając na uroczystość wspólnie ze swoim starszym bratem, 26-letnim Colem. Kim jest ta dziewczyna? – pytano. Wy też jesteście ciekawi? Śpieszymy z odpowiedzią. 

Ella Emhoff pojawiła się na zaprzysiężeniu prezydenckim, bo jest pasierbicą nowej wiceprezydentki USA Kamali Harris, do której – jak udało się nam dowiedzieć – mówi po prostu Momala. Prawdziwą mamą 21-latki jest jednak producentka filmowa Kerstin Emhoff, która z jej tatą, Dougiem Emhoffem, rozwiodła się w 2008 roku po 16 latach małżeństwa. 

Ella Emhoff w dniu zaprzysiężenia / fot. Getty Images

Amanda Gorman – kim jest 22-latka, która pojawiła się na zaprzysiężeniu Joe Bidena? >>>

Pasierbica Kamali Harris Ella Emhoff podbija branżę mody!

Szybko wyszło także na jaw, że Ella Emhoff jest modelką. Zaledwie kilka dni po inauguracji, prestiżowa agencja IMG Models, która reprezentuje takie sławy jak: Gigi i Bella Hadid, Hailey Bieber, Gisele Bündchen czy Miranda Kerr, ogłosiła że pasierbicę Kamali Harris także bierze pod swoje skrzydła. Tym bardziej, że Emhoff nie jest nowicjuszką – przez rok jako modelka współpracowała z inną, mniejszą agencją. 

Nic dziwnego, bo ma bardzo charakterystyczną urodę – burze kręconych włosów (w nieładzie), okulary na nosie i poważne spojrzenie (oczywiście wtedy, gdy nie robi sobie żartów, a nie sposób odmówić jej poczucia humoru). Ale Ella Emhoff z branżą mody związana jest jednak także w zupełnie innej roli – studiuje projektowanie tkanin na prestiżowej nowojorskiej uczelni artystycznej Parsons School of Art and Design. I jak wynika z jej konta na Instagramie – @ellaemhoff – słabość ma zwłaszcza do dzianin – uwielbia robić na drutach i na szydełku! Jak możemy wywnioskować, przymierza się także do założenia własnej marki odzieżowej. Wskazuje na to jej strona internetowa, którą można już znaleźć w sieci. Na razie jest jednak jeszcze w budowie – premiera planowana jest na marzec tego roku. 

Ella Emhoff ma więc spore szanse, by namieszać w branży mody i to nie tylko dlatego, że ma znane nazwisko. Po pierwsze, stawia na tradycyjne rzemiosło, które od kilku lat jest coraz bardziej w cenie (między innymi ze względu na ekologię – w końcu jest w kontrze do fast fashion). Po drugie, pasierbica Kamali Harris nie przypomina modelek do jakich zdążyliśmy się przyzwyczaić – jest ekscentryczna, charyzmatyczna i nie boi się wygłaszać swoich poglądów. Nie boi się choćby afiszować z włosami pod pachami, przypominając, że dotychczasowe nierealistyczne standardy przestały obowiązywać. Jest kobietą z krwi i kości – nie zawsze doskonałą, za to o bujnej osobowości. I za to właśnie ją kochamy! 

Zobacz także: