Anna Karczmarczyk i jej mąż Pascal Litwin właśnie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka urodziła w Szpitalu Specjalistycznym im. św Rodziny w Warszawie, o czym poinformowała na swoim Instagramie, dziękując całemu „babskiemu zespołowi” szpitala. To okazja, by przypomnieć historię związku pary, tym bardziej, że nie mogłaby być bardziej romantyczna. A także, by bliżej poznać męża aktorki – Pascala Litwina. Kim jest i co warto o nim wiedzieć? Przygotujcie chusteczki!

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin – historia związku [jak się poznali, zaręczyny, ślub]

To nie jest zwykła historia miłosna. Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin poznali się bowiem w... telewizji. Był 2016 rok. Ona tańczyła w „Tańcu z gwiazdami”. On pracował w firmie Rochstar, która produkowała taneczne show. Po zakończeniu programu (który Ania wygrała) wyjechali na wakacje do Włoch. To właśnie tam wybuchło gorące uczucie między nimi. Wystarczyło kilka miesięcy, by się zaręczyli. „To była niespodzianka, było bardzo romantycznie, pięknie jak z bajki i byliśmy tylko we dwoje” – w jednym z wywiadów opowiedziała Anna Karczmarczyk, dodając, że Pascal Litwin oświadczył się w wyjątkowym miejscu. Nie zdradziła jednak żadnych szczegółów. Ale pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. „The happiest woman on Earth” – napisała na Instagramie pod zdjęciem, które udostępniła na Instagramie tuż po zaręczynach (znajdziecie je w naszej galerii u góry strony) – 17 grudnia 2016 roku. 

Na ślubnym kobiercu Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin stanęli niecałe dwa lata później. Ceremonia zaślubin odbyła się 7 lipca 2018 roku. Para nie afiszowała się z przygotowaniami, dlatego o ślubie dowiedzieliśmy się dopiero, gdy poinformował o nim sam pan młody. Pascal Litwin zrobił to za pośrednictwem InstaStories. To właśnie tam opublikował zdjęcie elementu scenografii wesela – napis „Miłość”, obok którego dodał dopisek: „Na zawsze”. Anna Karczmarczyk, o tym, że została żoną poinformowała dopiero kilka dni później – również za pośrednictwem Instagrama. „Mąż i Żona! Ach, cóż to był za bal?!” – napisała pod zdjęciem z wesela, na którym oboje wyglądają na bardzo szczęśliwych. Je także znajdziecie w naszej galerii. 

Pascal Litwin – kim jest mąż Anny Karczmarczyk?

Najwyższa pora, by męża Anny Karczmarczyk poznać bliżej. Kim jest Pascal Litwin? Jak mogliście wywnioskować, wybranek Anny Karczmarczyk jest producentem telewizyjnym i reżyserem. Związany jest także z branżą PR i marketingiem. Od zawsze było mu więc blisko do show-biznesu. Nic dziwnego, mamą Pascala Litwina jest Katarzyna Litwin, managerka gwiazd – m.in. była managerka Kory. Pascal Litwin kocha podróże. Jego pasją jest m.in. żeglarstwo. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, jakie publikuje na Instagramie na swoim profilu – @pascallitwin. Pascal ma też brata Oskara, z którym łączą go silne więzi. Oskar Litwin także związany jest z branżą rozrywkową i zajmuje się takimi artystkami i artystami jak choćby Stefano Terrazzino, Anna Jurksztowicz czy Kasia Wilk.