Do grona znanych i lubianych mam dołączyła właśnie Anna Karczmarczyk! Aktorka, która ma na swoim koncie udział w takich produkcjach, jak Galerianki, Na dobre i na złe czy Polityka, ale i Dziewczyny z Dubaju (czekamy na premierę!) urodziła, o czym dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się za pośrednictwem jej oficjalnego profilu na Instagramie. Anna Karczmarczyk oraz Pascal Litwin powitali na świecie dziewczynkę czy chłopca? Zobaczcie zdjęcie (oraz wzruszający opis), którym świeżo upieczona mama podzieliła się ze swoimi obserwatorami oraz obserwatorkami. 

Anna Karczmarczyk została mamą po raz pierwszy!

W marcu tego roku Anna Karczmarczyk opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym – ciążowym brzuszkiem, a tym samym poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Jak się okazuje, maleństwo jest już na świecie. Co wiemy na ten temat? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Anna Karczmarczyk urodziła - płeć i imię dziecka

O tym, że właśnie została mamą Anna Karczmarczyk poinformowała fanów i fanki w czwartek, 28 lipca 2021 roku. Na Instagramie opublikowała obszerny post. Nie zdradziła niestety takich szczegółów jak płeć czy imię dziecka. Głównie dziękowała „babskiemu zespołowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie”, bo właśnie tam na świecie przyszło jej pierwsze dziecko. „Nie mogłam trafić lepiej” – dodała, podkreślając, że ostatnie dni były dla niej szalone. 

„Nicole @niku753, jesteś moją superbohaterką, dziękuję za twoją wiedzę, poczucie humoru i zaangażowanie. Dzięki Tobie to był dobry poród!
Dyrekcji szpitala, każdej położnej, każdej pani doktor oraz salowym dziękuję, dziękuję, dziękuję i tule Was gorąco do serca – jesteście wspaniali. Czułam się zaopiekowana w tych ważnych dla nas dniach. DziękujeMy już we troje” – napisała.

Niestety, próżno szukać nie tylko informacjo o płci i imieniu maluszka (choć chodziły słuchy, że aktorka urodzi córeczkę), ale i pierwszego zdjęcia dziecka. Post gwiazda zilustrowała własnymi zdjęciami – na których jest zresztą bardzo szczęśliwa. Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii (u góry strony). Więcej szczegółów poznamy prawdopodobnie „dopiero” za jakiś czas. Trzymamy więc rękę na pulsie.

Warto też wspomnieć, że do swojego postu Karczmarczyk dodała „PS”, z którego wynika, że wcale nie myśli o tym, by poprzestać na jednym dziecku!

PS Smutno mi tylko, że przez covid nie miałam okazji pospacerować po tych przepastnych korytarzach i skoczyć na colkę do sklepiku - może przy drugim się uda  - napisała aktorka, dodając śmiejącą się buźkę.

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin – historia związku

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin tworzą niezwykle uroczą parę. Aktorka i producent programów telewizyjnych poznali się w Tańcu z gwiazdami. A konkretnie na planie piątej edycji programu, w której ona brała udział (a następnie zwyciężyła wraz z partnerem Jackiem Jeschke, który już pospieszył z wirtualnymi gratulacjami dla świeżo upieczonej mamy), natomiast on pracował dla Rochstar, czyli firmy, która odpowiada za jego produkcję. Około pół roku później zaręczyli się. Z kolei latem 2018 roku wzięli ślub. Tamtego dnia towarzyszyli im tylko rodzina i przyjaciele. Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin bardzo dbają bowiem o swoją prywatność. W lipcu 2021 roku zostali rodzicami po raz pierwszy.