Kanye West udowodnił, że nie bez powodu nazywany jest jednym z największej wizjonerów i skandalistów w branży muzycznej. 44-letni raper właśnie po raz kolejny pokazał, że jak mało kto potrafi skierować na siebie oczy całego świata. W czwartek, 26 sierpnia, autor megahitu Stronger zorganizował trzeci już event promujący jego szumnie zapowiadany album pod tytułem Donda. Na stadionie Soldier Field w rodzinnym mieście artysty, Chicago, działy się naprawdę zdumiewające rzeczy.

„Ślub” Kim Kardashian i Kanye Westa na evencie promującym płytę „Donda”

W ostatnich latach o Kanye Weście mówiło się w mediach sporo nie tylko w kontekście jego wybitnej twórczości, ale także z powodu jego burzliwego związku z Kim Kardashian. W lutym tego roku celebrytka złożyła pozew o rozwód. Nie przestała jednak wspierać byłego partnera i zarazem ojca czwórki swoich dzieci. Sławna 40-latka nie tylko zawsze wypowiada się z szacunkiem i troską o swoim zmagającym się z problemami psychicznymi eks, ale także regularnie pojawia się na wydarzeniach związanych z jego kolejnymi projektami artystycznymi. Nie inaczej było podczas przedpremierowej prezentacji nowej płyty rapera.

Tym razem Kim jednak nie ograniczyła swojej obecności na tym wyjątkowym wydarzeniu do pojawienia się na widowni. Najsławniejsza z sióstr Kardashian zadziwiła zgromadzoną publiczność i wkroczyła na płytę stadionu ubrana w... oszałamiającą białą suknię ślubną od Balenciagi. Widownia oszalała, a wydarzenie zrelacjonowała na swoim profilu na Instagramie jej przyrodnia siostra, Kylie Jenner.

Kim Kardashian i Kanye West znów są razem?

Ślubny performance w wykonaniu Kimye, jak pieszczotliwie nazywają parę media i fani, wywołał lawinę spekulacji na temat aktualnych stosunków rozwodzącego się małżeństwa. Jak można się było spodziewać, momentalnie pojawiły się głosy, że Kim i Kanye być może postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę...

Emocje internautów studzi TMZ. Popularny serwis internetowy zaprzecza doniesieniom o wielkim powrocie słynnej power couple. 

Nasze źródła posiadające bezpośrednią wiedzę mówią nam od tygodni, że tych dwoje NIE jest znów razem... ale na zawsze pozostaną rodziną. Kim i Kanye zawsze wspierają wysiłki drugiej strony i będą to robić w przyszłości, niezależnie od tego, czy będzie to wspólny wysiłek, czy nie - czytamy.

Marilyn Manson i DaBaby na wydarzeniu Kanye Westa

Poza zadziwiającą interakcją Kim i Kanye, w sieci sporo mówi się także o innych znanych gościach, których raper zaprosił na swoje wydarzenie. Mowa przede wszystkim o dwóch artystach, którzy w ostatnim czasie bynajmniej nie cieszyli się dobrą prasą: zmagającym się z licznymi oskarżeniami o molestowanie wokaliście rockowym Marilyn Mansonie oraz raperze DaBaby, który niedawno oburzył opinie publiczną swoimi homofobicznymi wypowiedziami.


Jak myślicie, co chciał przez to przekazać swoim odbiorcom Kanye West?

Zobacz także: